HABERLER VE DUYURULAR

Tanoto, “Fortune 500 Türkiye” sıralamasında yerini aldı.

Kuruluşunun 25. Yıldönümünde, Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin sıralandığı Fortune 500 Türkiye listesinde 319 uncu olanTanoto, Motorlu Taşıt ve Servis sektöründe 9.sıraya adını yazdırdı.

Ford Focus Ford Options ile Hurda Teşviğine Ek Olarak 15.500 tl'ye varan indirim ve ayda 1.580 tl taksit fırsatıyla Ford yetkili satıcısı Tanoto'da sizleri bekliyor!

Ayrıntılı bilgi için http://www.fordtanoto.com/ web sayfasını tıklayınız.Sizi yormuyoruz! Aktif saha Ekibimizle Sizi Ziyaret Ediyoruz! (0541) 816 54 92

Otomobilinizi Egea’ya Dönüştüren Süper Teşvik!

Egea Hatchback, temmuz ayına özel 10.000 TL Hurda İndirimine ilave 5.000 TL indirim ve ayda 999 TL'den başlayan cazip ödeme koşullarıyla Tanoto'da sizleri bekliyor!

10.000 TL’ye varan Hurda Teşviğine ek 7.000 TL’ye varan indirim Renault’dan !

İlgili indirim sadece, devletin Hurda Teşviğine İlişkin Uygulaması’ndan yararlanan müşterilerimizin kendi adlarına, yeni bir Renault Symbol, Clio HB, Clio Sport Tourer, Kangoo Multix, Kangoo Express satın almaları durumunda geçerlidir.

Tüm Dacia binek otomobillere %0,98 faiz fırsatı!

Temmuz ayında, tüm Dacia binek otomobillerin perakende satın alımlarında, 40.000 TL kredi tutarı ve 20 aya varan vade seçeneği için %0,98 sabit faiz oranı Tanoto'da sizleri bekliyor!

Tanotodan.com'da Temmuz Ayı Boyunca İhalede Kazanacağınız Araçların Bandrollerini Biz Ödüyoruz!

Detaylı bilgi için 0850 455 5 826 numaradan danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

10.000TL peşinatla araç sahibi olma fırsatını kaçırmayın!

10.000TL peşinatla araç sahibi olmak için kredi avantajları hakkında bilgi sahibi olmak için 0850 988 8 826 numaradan danışmanlarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Fırsat araçlarımız için http://www.ikincieltanoto.com/ web adresimize göz atmayı unutmayınız!

Tanoto Uzun Dönem Bireysel Kiralama’da Fiat Egea 369€ ‘den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor. Periyodik bakım, hasar yönetimi, lastik yönetimi ve diğer hizmet avantajları dahil

Bireysel Kiralama hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için 0850 455 0 826 numaradan danışmanlarımızla iletişime geçiniz .Diğer fırsat araçlarımıza http://www.bireyselkiralamatanoto.com/ web adresimizden göz atmayı unutmayınız!

Babalar Gününüz Kutlu Olsun!

Sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle Bayramınız Kutlu Olsun.

Tanoto, Momkids Festivali Şenliğinde test sürüş etkinlikleri ve yeni model araç modelleri tanıtımını yaptı.

Güven Hastanesi Çayyolu Sağlık ve Yaşam Kampüsü'nde 11-12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde MomKids festivalinde Tanoto olarak yer aldık. Fiat, Renault test sürüş aktiviteleri ve araç stand sergileme aktivitelerini gerçekleştirdik.

Tanoto Renault sponsorluğunda 13 Mayıs Anneler Günü 'ANA; VATAN'dır sloganında gerçekleşen ANA VATAN festivalinde yeni model araçların araç tanıtım etkinliğini gerçekleştirdi.

ANA; VATAN'dır sloganıyla gerçekleştireceğimiz 13 Mayıs Anneler Günü Şenliğimize, Tanoto Renault sponsorluğunda gerçekleşti.

Tanoto, 2-3-4 Mayıs tarihlerinde Gazi Üniversitesi Akademi Kariyer Günlerinde staj ve iş başvuruları için Gazi Öğrencilerimiz ile buluştu.

20. kuruluş yıl döneminde 11. defa 2-3-4 Mayıs 2018 tarihlerinde Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı ve Kariyer Yönlendirme Topluluğu ortaklığında düzenlenen  Akademi Kariyer Günlerinde Tanoto olarak Gazi Üni öğrencileri ile buluştuk.

Tanoto Ailesi olarak , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutlarız.

LÖSEV,1998 senesinde “Bir çocuğun hayatından daha değerli ne olabilir ki?” sloganıyla yola çıkan, lösemili çocuklara ve ailelerine ücretsiz hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.Tanoto ailesi olarak LÖSEV çocukları yararına yapılan bebek oyuncakları çekilişine katılımı ile desteğini esirgemeyen tüm takipçilerimize teşekkür ederiz.

Tanoto, 4 Nisan Çarşamba günü Çankaya Kariyer Günlerinde staj ve iş başvuruları için Çankaya Öğrencilerimiz ile buluştu.

Tanoto, 4 Nisan Çarşamba günü Çankaya Üniversitesi Kariyer Günlerinde Tanoto olarak Çankaya Üniversitesi öğrencilerimiz ile buluştuk. Çankaya Üniversitesi öğrencilerimiz ile tanışarak, birebir iletişim kurarak staj olanaklarını, iş imkânlarını ve okudukları alanın sektörde nasıl şekillendiğini anlamaları, geleceklerine yön vermeleri konusunda fikir sahibi olmaları, Tanoto sunduğu hizmetler hakkında yakından tanımalarını sağladık.

Tanoto,7 Mart 2018 tarihinde gerçekleşen T.E.D Üniversitesi Kariyer Fuarında T.E.D öğrencilerimiz ile buluştu.

Tanoto,7 Mart 2018 tarihinde gerçekleşen T.E.D Üniversitesi Kariyer fuarında T.E.D öğrencilerimiz ile buluştu. Tanoto olarak Türkiye’nin önde gelen markaları, Aselsan, Roketsan, TAV, Roketsan, GAMA , Rönesans, Migros, Doğuş, Denizbank, TAİ ile birlikte birebir öğrenciler ile yapılan görüşmelerde Tanoto şirketi ve hizmetleri hakkında bilgilendirme yaparak ve öğrencelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda görüşme sağladı.