Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Yeni Austral
İncelediğiniz araç:

Renault Austral

Geleceği Yansıtan Şehirli Kompakt: Renault Austral

Renault araç modelleri arasında Avrupa tasarımının zarif ve modern çizgileri Renault Austral da bir araya geliyor. Şehir içi sürüşlerinizi mükemmel bir deneyime dönüştüren bu kompakt araç, göz alıcı görünümü ve geniş iç mekanı ile sizi etkileyecek.

1.844.000₺
’den başlayan fiyatlarla
Yeni Austral
TL

1.844.000₺

Kredi Hesapla
Yakıt Türü

YAKIT TÜRÜ

Benzin
Şanzıman

ŞANZIMAN TÜRÜ

Otomatik
Motor

MOTOR

1.3 Mild Hybrit
Motor Gücü

MOTOR GÜCÜ (HP)

160 hp
Tamir

Uzunluk, yükseklik, genişlik... Yeni Renault Austral'in geniş boyutlarını detaylı olarak keşfedin.

Yeni Renault Austral dengeli hatları, cesur ön yüzü ve ayırt edici far imzasıyla kendini gösterir. Zarif çizgileri parlak siyah tavanıyla vurgulanırken, öne çıkan yan korumaları güçlü ve kaslı tasarımı öne çıkarır.

Galeri

Dış Tasarım

İç Tasarım

Modern Tasarım ve Kompakt Boyutlar

Austral, akıcı hatları ve dinamik çizgileri ile modern bir tasarım diline sahip. Şehir trafiğinde mükemmel manevra kabiliyeti sunan kompakt boyutları, park etmeyi bile keyifli bir hale getiriyor. Austral'ın ön ızgarası ve far tasarımı, aracın karakterini vurguluyor.


Geniş İç Mekan ve Konfor

Austral'ın iç mekanı, ferah ve kullanışlı tasarımı ile sizi karşılıyor. Geniş cam yüzeyleri, iç mekana doğal ışık girmesini sağlarken, ergonomik düzenlemeler ve yüksek kaliteli malzemeler konforu artırıyor. Geniş ve aydınlık iç mekan, uzun yolculukları bile keyifli bir deneyime dönüştürüyor.


Akıllı Teknolojiler ve Bağlantı

Austral, çağdaş teknolojileri sizinle buluşturuyor. Geniş dokunmatik ekranlı multimedya sistemi, akıllı navigasyon ve bağlantı seçenekleri, yolculuklarınızı daha eğlenceli ve verimli hale getiriyor. Akıllı telefon entegrasyonu ve sesli komut özellikleri ile her an bağlantı halinde olabilirsiniz!


Güvenlik ve Sürüş Destek Sistemleri

Austral, gelişmiş güvenlik özellikleri ile donatıldı. Adaptif hız sabitleyici, otomatik acil fren ve şerit takip asistanı gibi özellikler, sürüşünüzü daha güvenli hale getirirken, yorgunluk uyarısı ve trafik işareti tanıma sistemi gibi fonksiyonlar da sürücüyü destekler.


Güçlü ve Verimli Motor Seçenekleri

Renault Austral, güçlü ve verimli motor seçenekleri sunar. Yakıt ekonomisi ile uzun yolculuklarda avantaj sağlayan düşük emisyonlu motorlar, çevre dostu bir tercih sunar. Bunun yanı sıra rakiplerine oranla uygun fiyat seçenekleri sunan Renault ikinci el araç alıcıları içinde uygun bir seçenek haline dönüşüyor. Renault’un sağlamış olduğu güven ile ikinci el piyasasında da kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Renault Austral’in tasarımı, teknolojileri ve konforu ile her anlamda sizi tatmin edecek modern şehir yaşamını keşfedin.

Diğer Renault Araçları