Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Yeni Fiat 500e 3+1

Fiat 500E 3+1

Otomobil sektörünün ikonlarından bir tanesi olan Fiat 500’ün tamamen elektrikli versiyonu olan Fiat 500E 3+1 araç severlerle buluşuyor. Tasarımı ve dikkat çekici özellikleriyle araç severlere hitap eden bu model Fiat araç modelleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alacak gibi. Tanoto güvencesiyle satın alabileceğiniz bu araç kendine has tasarımı sayesinde sizi fazlasıyla memnun edecek!

1.455.900₺
’den başlayan fiyatlarla
Yeni Fiat 500e 3+1
TL

1.455.900₺

Kredi Hesapla
Yakıt Türü

YAKIT TÜRÜ

Elektrikli
Şanzıman

ŞANZIMAN TÜRÜ

Otomatik
Motor

MOTOR

Motor Gücü

MOTOR GÜCÜ (HP)

118 HP
Tamir

Üstün Performansı ile %100 Elektrikli YENİ FIAT 500e 3+1

Fiat 500E 3+1, 118 BG güç üreten kalıcı mıknatıslı elektrik motoruyla hızlı bir şehir içi sürüş deneyimi sunuyor. 100 km hıza yaklaşık 9 saniyede ulaşabilen bu elektrikli otomobil, çevre dostu ve enerji verimliliği sağlayarak geleceğin taşımacılığını temsil ediyor. Ayrıca geniş iç mekanı, akıllı teknolojileri ve güvenli sürüş sistemleriyle konfor ve güvenlik sağlıyor. Fiat 500E 3+1, performans ve çevreci özellikleri mükemmel bir şekilde birleştiriyor.

Galeri

Dış Tasarım

İç Tasarım

Fiat 500E 3+1 Tasarımı

İlk bakışta Fiat 500’ün farklı bir versiyonu olduğunu hissettiren bu modelin tasarım detayları da fazlasıyla ilgi çekici. Far kısmında kaş ve göze benzeyen bir yapı kullanılarak farklı bir görünüm elde edilmiş. Ön kısımda elektrikli bir araç olması nedeniyle ızgara yapısı da yok. Üstelik 500E amblemi kullanılarak Fiat amblemine de yer verilmemiş. Yan kısımlardaki LED sinyaller de oldukça ilgi çekici bir tasarım örneği. Bir önceki nesil Fiat 500’e kıyasla ebatları 6 cm daha büyük olarak tasarlanmıştır. Segmentinin en büyük aracı olması sayesinde sürücülere kolaylık sunuyor. Otomobilin küçük gövdesine rağmen 17 inç boyutlarındaki jantlar tasarımda sportif bir görünüm sağlıyor. Fiat 500E 3+1 ile alakalı en önemli detaylardan bir tanesi de sağ tarafa yerleştirilen +1 kapı. Magic Door olarak ifade edilen bu özellik araca farklı bir hava katıyor.

Fiat 500E 3+1 İç Mekân Tasarımı

İç mekânda sürücüler için oldukça geniş ve kullanışlı bir alan sunulması sürüş performansını etkileyen bir detay. Bu çerçevede iç mekâna fazlasıyla önem verilmiştir. Ön konsolda kaliteli malzeme kullanılırken torpido kısmında ise geri dönüşüme uygun detaylar var. Deri detaylar da tasarımı destekleyen unsurlar arasında. Derin ve geniş torpido ile saklama alanı konusunda tatmin edici bir seçenek olarak tercih edilebilir. Klasik bir vites topuzu olmadığından alanın genişlediği görülebiliyor. Dijital gösterge ekranı tasarımı sürücü tarafından değiştirilebilen özelliklere sahip. Ön konsola yerleştirilen 10,25 inç boyutundaki multimedya ekranı da fazlasıyla işlevseldir ve sürüş deneyimini daha iyi seviyeye çıkarabilir. Araçta bulunan kör nokta uyarı sistemi, şerit takip sistemi, sürücü yorgunluk asistanı ve 360° panoramik park asistanı gibi pek çok özellikle sürüş çok avantajlı olmaktadır. Özellikle ikinci el araç alımında veya uzun dönem araç kiralama yapacak kullanıcılar içinde bu özelliklerinin değeri oldukça yüksektir.

Fiat 500E 3+1 Motor ve Performans Özellikleri

Fiat 500E 3+1’de kalıcı mıknatıslı bir elektromotor var. Motorun güç üretim kapasitesi ise 118 BG ve 220 NM seviyesinde. 100 km hıza yaklaşık 9 saniyede ulaşıyor. Performans problemi yaşamanıza neden olmayacak bu model şehir içinde eşsiz bir sürüş imkânı tanıyor. 100 km için ortalama 14,1 kW/s tüketimi de tatmin edici seviyede. Batarya kapasitesi ise 42 kW/s. Bu nedenle de menzil yaklaşık 320 km seviyesinde. Ancak sürüş tarzına göre bu menzilin değişmesi mümkün. AC şarj süresi yaklaşık 4 saat olan aracın DC şarj süresi ise ortalama 35 dakika. 5 dakikada 50 km kat edebilecek kadar şarj edilebilmektedir.

Elektrikli Araç Kalitesini Tanoto ile Yaşayın!

Elektrikli araç satın almak isteyenler için ideal bir model olan Fiat 500E 3+1 Tanoto’da sizlere sunuluyor. Tanoto güvencesi ile araç alım satım hizmetleri dışında e ihale araç satışı, sigorta ve teknik servis konularında da kaliteli hizmetler alabilirsiniz. Detaylı bilgilere ulaşmak için Tanoto Fiat Satış Danışmanımıza 549 804 17 81 numaralı telefon ile ulaşabilirsiniz. 

Diğer Fiat Araçları