Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Yeni Fiat 500e Cabrio

Fiat 500e Cabrio

Fiat araçları arasında 500 ailesinin en dikkat çeken modelleri arasında yer alan Fiat 500E Cabrio, Fiat 500e olarak satışa sunulan 3 modelden bir tanesi. Tasarımı ve performansı sayesinde beklentileri karşılayan bu model farklı bir araç tercih etmek isteyenler için de öne çıkan alternatiflerden biri. Tanoto güvencesiyle satın alabileceğiniz Fiat 500E Cabrio ile alakalı bütün detaylara daha yakından göz atmanın tam sırası!

1.490.900₺
’den başlayan fiyatlarla
Yeni Fiat 500e Cabrio
TL

1.490.900₺

Kredi Hesapla
Yakıt Türü

YAKIT TÜRÜ

Elektrikli
Şanzıman

ŞANZIMAN TÜRÜ

Otomatik
Motor

MOTOR

Motor Gücü

MOTOR GÜCÜ (HP)

118
Tamir

YENİ FIAT 500e %100 Elektrikli Cabrio

Fiat 500e Cabrio modelinde kullanılan kalıcı mıknatıslı bir elektro motor ile yüksek performans elde ediliyor. Motorun güç üretim kapasitesi ise 118 BG ve 220 NM seviyesinde. 100 km hıza yaklaşık 9 saniyede ulaşıyor.

Galeri

Dış Tasarım

İç Tasarım

Fiat 500e Cabrio Tasarımı

Fiat’ın yenilikçi bir araç modeli olan Fiat 500E Cabrio elektrikli olması nedeniyle görünümünde ciddi değişimlere rastlayabileceğiniz bir araç. Ön kısımda ızgara yapısının olmaması artık elektrikli araçlardan alışılmış bir durum oluyor. Ancak Fiat amblemi yerine sadece 500E amblemi olması bu modele has bir detay. Ayrıca LED far yapısı da tatmin edici bir görüntü sunarak tüketicileri memnun ediyor. 1957 model 500’e gönderme yapılan sinyal farları da bu aracın ilgi çekici detayları arasında. Fiat 500E Cabrio’da 3+1 modellerden farklı olarak fiat monogramlı açılabilir tente var. Cabrio modelinin en özel detaylarından biri Fiat monogramlı tente. Açılır kapanır tente sayesinde araca farklı bir hava verilmiş durumda.

Fiat 500e Cabrio İç Mekân Tasarımı

2 sıra koltuk bulunan Fiat 500E Cabrio modelinde arka kısma geçiş için hem sürücü hem de ön yolcu koltuğunu yatırarak geçiş imkânı mevcut. 500E’nin minimal tasarımı dikkatleri çekiyor.. Ön kısma bakıldığında konforlu bir alan görmek mümkün. Ön konsolda ve yan kısımlarda kullanılan malzemelerle bütüncül bir çözüm olarak dikkat çekiyor. Torpido ve saklama gözleri de oldukça ideal boyutlarda. Vites topuzunun olmaması alanı genişletmeyi başarıyor. Bu da daha geniş bir kullanım alanı sağlıyor. Dijital gösterge alanı ve ön kısımda bulunan 10,25 inç boyutlarındaki multimedya ekranı sürüş deneyimini iyileştirmek adına tercih edilmiş. Ayrıca navigasyon ile yol bulmada büyük kolaylık sunuyor. Dijital gösterge alanı ve ön kısımda bulunan 10,25 inç boyutlarındaki multimedya ekranı, ikinci el araç arayanların da dikkatini çekecek özellikler arasında yer alıyor. Fiat markasının sağlamış olduğu güven ile ikinci el piyasasında da fiat araç modelleri kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen araçlar haline geldi.

Fiat 500e Cabrio Motor ve Performans Özellikleri

Fiat 500E Cabrio modelinde kullanılan kalıcı mıknatıslı bir elektromotor ile yüksek performans elde ediliyor. Motorun güç üretim kapasitesi ise 118 BG ve 220 NM seviyesinde. 100 km hıza yaklaşık 9 saniyede ulaşıyor. 100 km için ortalama 14,1 kW/s tüketimi de tatmin edici seviyede. Batarya kapasitesi ise 42 kW/s. Bu nedenle de menzil yaklaşık 320 km seviyesinde. Fakat sürüş tarzına göre bu menzilin değişmesi mümkün. AC şarj süresi yaklaşık 4 saat olan aracın DC şarj süresi ise ortalama 35 dakika. 5 dakikada 50 km kat edebilecek kadar şarj edilebilmektedir. Araçta bulunan kör nokta uyarı sistemi, şerit takip sistemi, sürücü yorgunluk asistanı ve 360° panoramik park asistanı gibi pek çok özellikle sürüş çok avantajlı oluyor.

Tanoto ile Şimdi Bir 500e Sahibi Olun!

Tanoto, yenilikçi araçlar konusunda beklentilerinizi karşılayarak konforlu bir araç deneyimi yaşamanızı sağlıyor. İster sıfır ister ikinci el araç konusunda tercih edebileceğiniz Tanoto ile alım satım sürecini yaşamak fazlasıyla avantajlı. Tanoto güvencesi ile araç alım satımı hizmeti dışında filo kiralama, teknik servis ve sigorta gibi çeşitli hizmetlerimiz hakkında da uzman ekiplerimizden bilgi alabilirsiniz. Detaylı bilgilere ulaşmak için Tanoto Fiat Satış Danışmanımıza 549 804 17 81 numaralı telefon ile ulaşabilirsiniz.

Diğer Fiat Araçları