Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Yeni Fiat 500e Hatchback

Fiat 500e Hatchback

Fiat araç modelleri arasında yer alan 500 ailesinin en özel seçeneklerinden bir tanesi olan Fiat 500e Hatchback, Fiat 500e olarak satışa sunulan 3 modelden bir tanesidir. Tasarımı ve performansı ile diğer modellerden ayrılan bu araç aynı zamanda farklı bir araç tercih etmek isteyenlerin de öncelikli tercihleri arasında yer alır. Siz de sıra dışı bir araç tercih etmek istediğinizde Fiat 500e Hatchback ve Tanoto güvencesi ile beklentilerinize uygun bir alternatife yönelebilirsiniz.

1.425.900₺
’den başlayan fiyatlarla
Yeni Fiat 500e Hatchback
TL

1.425.900₺

Kredi Hesapla
Yakıt Türü

YAKIT TÜRÜ

Elektrikli
Şanzıman

ŞANZIMAN TÜRÜ

Otomatik
Motor

MOTOR

Motor Gücü

MOTOR GÜCÜ (HP)

118 HP
Tamir

YENİ FIAT 500e %100 Elektrikli

Tanoto ile Elektrikli Araç Deneyimi Fiat’ın en özel modellerinden bir tanesi olan Fiat 500e Hatchback sayesinde beklentilerinize cevap verecek bir alternatife yönelebilirsiniz. Hem fiyatı hem de kalitesiyle dikkatleri çeken elektrikli araçlar konusunda Tanoto size düşündüğünüzün de ötesinde çözümler vadediyor. Üstelik araç alım satımının yanı sıra ikinci el araç satışı, filo kiralama hizmetlerini de Tanoto güvencesi ile alabilirsiniz.

Galeri

Dış Tasarım

İç Tasarım

Fiat 500e Hatchback Tasarımı

Fiat’ın yenilikçi bir araç modeli olan Fiat 500e Hatchback elektrikli olması sayesinde ideal bir tercih. Üstelik aracın tasarımında da göz alıcı farklılıklar mevcut. Ön kısımda ızgara yapısının olmaması artık elektrikli araçlardan alışılmış bir durum fakat Fiat, 500e tasarımında kendi logosu yerine 500e için tasarladığı özel amblemi tasarımda kullanarak diğer modellerden farklılaştırmış. Buna ek olarak Infinity LED far seçeneğinin sunulması da dikkat çekici. 1957 model 500’e gönderme yapılan sinyal farları da bu aracın ilgi çekici detayları arasında.

Fiat 500e Hatchback İç Mekân Tasarımı

Fiat 500e Hatchback için 2 sıra koltuk tercih edilmiş. Kendi sınıfına göre geniş bir iç mekân sunması hem yolcular hem de sürücü açısından avantajlı bir alternatife olanak sağlıyor. Özellikle ön kısımda yer alan kaliteli malzemeler ve bütüncüllüğün sağlanmaya çalışılması da dikkat çeken detaylar arasında. Torpido ve saklama gözleri sürücü için mekânı genişleten alternatiflerden. Vites topuzunun olmaması alanı genişletmeyi başarıyor. Bu da daha geniş bir kullanım alanı sağlıyor. Dijital gösterge alanı ve ön kısımda bulunan 10,25 inç boyutlarındaki multimedya ekranı sürüş deneyimini iyileştirmek adına tercih edilmiş. Ayrıca navigasyon ile yol bulmada büyük kolaylık sunuyor. Sunmuş olduğu benzersiz tasarım ve rakiplerine oranla uygun fiyat seçenekleri sunan Fiat özellikle ikinci el araç alıcıları tarafında da uygun bir seçenek haline dönüşüyor. Fiat sağlamış olduğu güvence ile ikinci el piyasasında da kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Fiat 500e Hatchback Motor ve Performans Özellikleri

Fiat 500e Hatchback modelinde kullanılan kalıcı mıknatıslı bir elektromotor ile yüksek performans elde edilmek isteniyor. Motorun güç üretim kapasitesi ise 118 BG ve 220 NM seviyesinde. 100 km hıza yaklaşık 9 saniyede ulaşıyor. 100 km için ortalama 14,1 kW/s tüketimi de tatmin edici seviyede. Batarya kapasitesi ise 42 kW/s. Bu nedenle de menzil yaklaşık 320 km seviyesinde. Fakat sürüş tarzına göre bu menzilin değişmesi mümkün. AC şarj süresi yaklaşık 4 saat olan aracın DC şarj süresi ise ortalama 35 dakika. 5 dakikada 50 km kat edebilecek kadar şarj edilebilmektedir. Araçta bulunan kör nokta uyarı sistemi, şerit takip sistemi, sürücü yorgunluk asistanı ve 360° panoramik park asistanı gibi pek çok özellikle sürüş çok avantajlı oluyor.

%100 Elektrikli Yeni Fiat 500e Tanoto'da Sizleri Bekliyor! 

İkonik tasarımı, üstün elektrikli motor ve performans özellikleri ile öne çıkan Fiat 500e şimdi Tanoto'da sizleri bekliyor! Detaylı bilgi almak, uygun kampanyalar ile şimdi bir Fiat 500e sahibi olmak için bizlere   549 804 17 81   numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 

Diğer Fiat Araçları