Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Yeni Jogger
İncelediğiniz araç:

Dacia Jogger


Dacia araç modelleri arasında en sık tercih edilen modellerinden olan Dacia Jogger, yenilenen yüzü ve performans konusunda sunduğu kusursuz seçenekler sayesinde kendi sınıfının en iyileri arasında yer alıyor. Tasarımında yepyeni çizgiler sunarken performansıyla yolların yeni âkimi olma iddiası da Jogger’ı en çok tercih edilenler arasına sokacak bir detay. Tan Oto güvencesiyle performansı yüksek bir otomobile sahip olmanın şimdi tam zamanı!


1.096.000₺
’den başlayan fiyatlarla
Yeni Jogger
TL

1.096.000₺

Kredi Hesapla
Yakıt Türü

YAKIT TÜRÜ

Benzin
Şanzıman

ŞANZIMAN TÜRÜ

Manuel
Motor

MOTOR

1.0 Turbo
Motor Gücü

MOTOR GÜCÜ (HP)

110 bg
Tamir

Jogger ile Kaliteli Bir Deneyim

ECO-G LPG motor seçenekleri sayesinde dilediğiniz sürüş deneyimine kapı aralayabilirsiniz.

Galeri

Dış Tasarım

İç Tasarım

Dacia Jogger Tasarımı

Tüm ihtiyaçlarınız için Yeni Jogger 7 Kiilik sloganıyla tüketicilerle buluşan Dacia Jogger, modüler tasarım sayesinde hemen her ihtiyaç için tercih edilebilen bir seçenek olacak. İster aile aracı isterseniz de hobilerinize cevap verecek enfes bir araç olarak Jogger avantajlarıyla kendini çok sevdirecek. 7 koltuklu olmasıyla MPV genişliğinde, station wagon uzunluğunda SUV gibi bir model olarak tercih ediliyor.

İkinci ve üçüncü sırada bulunan koltukların fazlasıyla geniş ve rahat olması yolculuk sırasında konfor merkezli bir tasarımın tercih edildiğini gösteriyor. Üstelik çıkarılabilen 3. sıra koltuklar arzularınıza uygun kullanım da sağlamayı başarıyor. Uzun yolculuklar ya da kısa mesafeler için modüler bir seçenek olmasıyla Dacia Jogger’ı siz de çok seveceksiniz.


Dacia Jogger Teknik Özellikler ve Performans

Dacia Jogger, kendi sınıfının iddialı bir aracı olsa da tüketicilerin farklı taleplerine yönelen seçeneklerle kaliteyi zirveye çıkarmada ısrarcı. Essential, Expression ve Extreme modelleriyle tüketiciye hitap eden Dacia Jogger sayesinde alternatif motor detaylarına sahip olmak mümkün. Benzinli modellerin yanı sıra ECO-G LPG motor seçenekleri sayesinde dilediğiniz sürüş deneyimine kapı aralayabilirsiniz.

Bütün alternatiflerinde 1,0 litrelik bir motor olsa da üretilen beygir ve tork gücünde farklılıklar dikkat çekiyor. Üstelik 4x2 çekişli bir araç modeli olması klasik SUV modeli olmadığını da gösteriyor. Farklı hızlanma sürelerine rağmen hem uzun hem de kısa mesafe sürüşlerinde çok başarılı bir deneyime olanak tanıyor.

Jogger ile Kaliteli Bir Deneyim

Yolculuğu daha kaliteli bir noktaya taşıma amacı güden Jogger, güvenlik ve sürüş deneyiminde en iyiyi sunmayı amaçlıyor. Ön ve arka park sensörü sayesinde parkta yaşanan zorlukları ortadan kaldırırken kör nokta uyarı sitemi sayesinde de en iyi sürüş deneyimine olanak sağlıyor. Avantajlarla dolu bir performans ve çok daha fazlası Tanoto güvencesi ile Jogger sayesinde sizinle buluşmayı bekliyor. Üstelik Tanoto çeşitli hizmetleride sizlere sunuyor. Filo kiralama teknik servis ve sigorta hizmetleri başta olmak üzere çeşitli hizmetlerimiz ile ilgili uzman ekiplerimizden bilgi alabilirsiniz.

Diğer Dacia Araçları