Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Yeni Renault Express Combi
İncelediğiniz araç:

Renault Express Combi
Her Yolculukta Size Eşlik Eden: Renault Express Combi

Renault araç modelleri arasında yer alan Express Combi, dinamik tasarımı ve çok yönlülüğü ile fark yaratıyor. İster iş ister aile yolculuğu olsun, geniş iç mekanı, modüler koltuk düzenlemeleri ve gelişmiş teknolojileri ile her ihtiyaca uygun bir çözüm sunuyor.

913.900₺
’den başlayan fiyatlarla
Yeni Renault Express Combi
TL

913.900₺

Kredi Hesapla
Yakıt Türü

YAKIT TÜRÜ

Dizel
Şanzıman

ŞANZIMAN TÜRÜ

Manuel
Motor

MOTOR

1.5 Blue dCi
Motor Gücü

MOTOR GÜCÜ (HP)

95 bg
Tamir

FIRSATLARA AÇILAN EN GENİŞ KAPI

Çok yönlü, güçlü, kaslı ön tasarımı, C şeklinde LED far imzası ve çok daha fazlası... Express ile gurur duyacaksınız. 16 adet saklama alanı (50 L), ergonomik torpido ve tek parça katlanabilir arka koltuklarıyla hem işlevsel hem de geniş iç hacminin avantajlarından yararlanın.

Galeri

Dış Tasarım

İç Tasarım

Çok Yönlü İç Tasarım

Express Combi, geniş iç mekanı ve modüler koltuk düzenlemeleri ile dikkat çekiyor. İş yüklerinizi taşıyabileceğiniz gibi, aile üyelerinizle keyifli yolculuklar yapabilirsiniz. Arka koltukların esnek düzenlemesi sayesinde daha fazla taşıma kapasitesi elde edebilirsiniz.


Gelişmiş Teknolojiler ve Konfor

İleri teknoloji donanımları, geniş dokunmatik ekranlı multimedya sistemi ve akıllı navigasyon, Express Combi'nin iç mekanını modern ve kullanışlı hale getiriyor. Konforlu koltuklar, ferah iç mekan ve bağlantı özellikleri, uzun yolculukları bile keyifli hale getirir. Renault sunmuş olduğu teknoloji ve konfor sayesinde ikinci el araç piyasasında da alıcılar tarafından oldukça rağbet görmektedir. Renault’un sunduğu güvence ile ikinci el Renault araç model ilanlarını da inceleyebilirsiniz.


Güvenlik Her Zaman Ön Planda

Gelişmiş güvenlik özellikleri ile donatılan Express Combi, adaptif hız sabitleyici, otomatik acil fren ve şerit takip asistanı gibi teknolojilerle, sürüşünüzü daha güvenli hale getirirken, yorgunluk uyarısı uzun yolculuklarda sizi destekler.


Çevre Dostu Performans

Express Combi'nin motor seçenekleri, hem çevre dostu hem de performans odaklıdır. Düşük emisyonlu motorlar, çevreye saygı duyan bir sürüş deneyimi sunarken, yakıt ekonomisi de işletme maliyetlerinizi düşürmeye yardımcı olur.

Her türlü yolculukta size eşlik eden geniş iç mekanı, güvenlik özellikleri ve modern teknolojileri ile sizi tatmin edecek bir deneyim sunar. Renault Express Combi ile iş ve aile yaşamınızı mükemmel bir dengeye taşıyın.

Diğer Renault Araçları