Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Zoe E-Tech
İncelediğiniz araç:

Renault Zoe e-tech

Geleceğin Sıfır Emisyonlu Yolu: Renault Zoe e-tech

Renault araç modelleri arasında yer alan Zoe e-tech, elektrikli mobiliteyi en çevreci ve heyecan verici şekilde sunan bir otomobildir. Elektrikli motorunun gücü, uzun menzili ve hızlı şarj özellikleri ile Zoe, sıfır emisyonlu bir sürüş deneyimi sunar. İleri teknolojileri, modern tasarımı ve çevre dostu performansı ile Zoe e-tech, geleceğin otomobili olarak öne çıkar.

Zoe E-Tech
Yakıt Türü

YAKIT TÜRÜ

Elektrikli
Şanzıman

ŞANZIMAN TÜRÜ

Otomatik
Motor

MOTOR

80 kWh
Motor Gücü

MOTOR GÜCÜ (HP)

Z.E. 50
Tamir

Elektrikli Heyecan

Zoe E-Tech elektrikli, size en iyi sürüş deneyimini yaşatmak için son teknoloji özelliklerle tasarlanmıştır.

Galeri

Dış Tasarım

İç Tasarım

Çevre Dostu Elektrikli Performans

Zoe e-tech'in elektrikli motoru, sıfır emisyonlu sürüş deneyimi sunar. Anlık torku ve sessiz çalışması ile şehir içi trafiğinde mükemmel bir performans sergiler. Uzun menzili, uzun yolculukları bile rahatça yapmanızı sağlar. Hızlı şarj özellikleri ile pilini kısa sürede doldurabilirsiniz.


Modern ve Akıllı Tasarım

Zoe e-tech, modern tasarımı ile dikkat çeker. Zarif hatları, akıcı çizgileri ve dinamik görünümü ile çevresine enerji saçar. İleri teknolojiye sahip LED farlar ve özgün jant tasarımı, Zoe'nin karakterini vurgular. İç mekanın kaliteli malzemeleri, ergonomik düzenlemeleri ve geniş cam yüzeyleri ise sürüş konforunu artırır.


Geniş Dokunmatik Ekranlı Multimedya Sistemi

Zoe e-tech'in iç mekanı, geniş dokunmatik ekranlı multimedya sistemi ile donatıldı. Akıllı telefon entegrasyonu, navigasyon ve bağlantı özellikleri ile her yolculuğunuz daha eğlenceli ve verimli hale gelir. Multimedya sistemi, sürüşü daha kolay ve keyifli bir hale getirir.


Güvenlik ve Sürüş Destek Sistemleri

Güvenlik özellikleri ile donatılan Zoe e-tech, Otomatik acil fren, şerit takip asistanı ve hız sınırlayıcı gibi özellikleriyle, sürüşünüzü daha güvenli hale getirirken, yorgunluk uyarısı uzun yolculuklarda sizi destekler.


Sürdürülebilir Geleceğe Adım Atın

Zoe e-tech, geleceğin sürdürülebilir otomobili olarak öne çıkıyor. Elektrikli motoru, modern tasarımı ve çevreci performansı ile sürdürülebilir bir geleceğe adım atmaya davet ediyor.

Sizlerde Tanoto güvencesi ile yeni aracınıza sahip olabilirsiniz. Bunun yanında aracınızı alırken Tanoto altında var olan sigorta, teknik servis, filo kiralama gibi bir çok hizmet hakkında da uzmanlarımız tarafından detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Diğer Renault Araçları