Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

ARACINIZA ÖZEL İNDİRİMLER TANOTO FORD YETKİLİ SERVİSLERİNDE!

ARACINIZA ÖZEL İNDİRİMLER TANOTO FORD YETKİLİ SERVİSLERİNDE!

Ford yetkili servislerinde bireysel ve tüzel kullanıcılarımızı %30’a varan indirimlerle karşılıyoruz.

Bireysel

Ford LifeCard ile Ford yetkili servislerinde yapacağınız mekanik servis harcamalarında orijinal yedek parça ve işçilikte geçerli, aracınızın yaşına göre, %30’a varan özel indirim kazandırır.

Tüzel

Ruhsat sahibi şirket olan tüzel müşterilerimize tüm binek ve ticari araçlarda periyodik bakım ve mekanik onarımda %30'a varan indirimTanoto Ford'da!

Siz de Ford Servis’e gelin, bu benzersiz indirimi kaçırmayın! 1

Bireysel ve Tüzel kampanya indirim detayları aşağıdadır;


  Yeni Yaş İndirimleri
Yaş  Binek Araçlar Ticari Araçlar
0 Aşınan Parça & İşçilik: %20 Aşınan Parça & İşçilik: %20
1 Aşınan Parça & İşçilik: %20 Aşınan Parça & İşçilik: %20
2 Aşınan Parça & İşçilik: %20 Tüm Parçalar & İşçilik: %20
3 Tüm Parçalar & İşçilik: %20 Tüm Parçalar & İşçilik: %20
4 Tüm Parçalar & İşçilik: %20 Tüm Parçalar & İşçilik: %20
5 Tüm Parçalar & İşçilik: %20 Tüm Parçalar & İşçilik: %20
6+ Tüm Parçalar & İşçilik: %30 Tüm Parçalar & İşçilik: %30Kampanya, Ford yetkili servislerinde yapılacak periyodik bakım, mekanik onarım ve aksesuar alımlarında geçerlidir. (Lastikler kampanya indirimine dahil değildir. Başka kampanyalarla birleştirilemez ve kaporta işlemlerinde geçerli değildir.)

Aşınan parça değişimlerinde, sadece parça indirimi kampanya kapsamındadır. Aşınan parça işçiliklerinde ise parçada belirtilen indirimin uygulanması tavsiye edilmektedir. Aşınan parçalar; fren balata ve diskleri, silecek, akü, amortisör, debriyaj ve volan ürün gruplarından oluşmaktadır.

Kampanya 31 Aralık 2022 tarihine kadar, kampanyaya katılan yetkili servislerde geçerlidir. Yetkili servisler tarafından ek indirim ve sair fayda hakkı saklıdır.

Ford Otomotiv San. A.Ş. belirtilen kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma, tekrarlama, uzatma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarla ilgili yapacağı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.


Detaylı bilgi için Tanoto Ford dijital satış danışmanımıza 0 549 796 09 64 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.
Randevu Al Detaylı Bilgi