Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Aracınızı Yerinde Dezenfekte Edelim

Aracınızı Yerinde Dezenfekte Edelim

Fiat Yol Arkadaşım Connect’li müşterilere özel sunacağımız bu hizmet ile mobil uygulamanızın uzaktan kapı açma kapama özelliğini kullanarak hiç kimse ile temasa geçmeden aracınızın bulunduğu yerde dezenfeksiyon hizmetini alabilirsiniz.

Profesyonel dezenfeksiyon işlemi bakteri ve virüslere karşı korumada uyguladığımız etkili bir yöntemdir.

Düşük basınçlı bir sprey veya iyonize cihazı ile aracınızdaki tüm temas yüzeylerine (kapı iç panelleri ve iç/dış el tutmaklar, koltuk oturak ve sırtlıkları, paspaslar, torpido üstü ve bagaj içine) 30-40 cm mesafeden uygulanır.

Uygulama hem insan sağlığına hem de aracın torpido, kapı içi trim parçaları, koltuk gibi parçalarına zarar vermeyecek nitelikte onaylı profesyonel dezenfeksiyon sıvısı ile yapılmaktadır.

Hizmeti almak için sayfanın altında bulunan “iletişim” bölümünden form doldurmanız gerekmektedir. Talebiniz Tanoto bayimize gönderilecek ve randevunuz organize edilecektir. Randevu saatinizde bayimiz aracınızın bulunduğu konuma gelecek ve sizi arayacaktır. Aracınızın yanına gitmeden uzaktan kapınızı açmanızın ardından 10 dakikalık sürede dezenfeksiyonu yapılmış olacaktır. İşlem sonunda ekibimiz sizi arayarak kapılarınızı uzaktan kilitlemenizi isteyecektir.

Uygulamanızın uzaktan kontrol özelliğinin açık olduğundan, aracınızın park edildiği yerin internet çeken bir yer olduğundan (araç bağlantısı sağlanması için) emin olunuz.

İşlem sırasında aracınızda ve bagajınızda kıymetli bir eşyanızın bulunmaması gerekmektedir. Kaybolan eşyalardan Tofaş ya da servislerimiz sorumlu değildir.

Aracınız dezenfeksiyon sıvısı ile temizleneceğinden açıkta gıda ve içecek bulunmamasına dikkat ediniz.

Yerinde dezenfeksiyon hizmetimiz KDV dahil 99 TL’dir. (Hizmetimizin sunulması için lokasyonunuz servise gidiş-dönüş 20 km mesafede olması gerekmektedir veya 20km'den fazla ise ilave kilometre başına 4 TL (KDV dahil) ek hizmet bedeli alınacaktır.)

Ödeme randevu oluşturulurken havale/sanal pos/eft/e-mail(form) order ile yapılacaktır. Kapıda ödeme alınmamaktadır.

*Kampanyadan yararlanmak için Fiat Yol Arkadaşım Connect üyesi olmanız gerekmektedir, Fiat Yol Arkadaşım aplikasyonu içerisindeki kampanyalar bölümünden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Randevu Al Detaylı Bilgi