Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Bu Fırsatı Tepe Tepe Kullan !

Bu Fırsatı Tepe Tepe Kullan !

Fiat Panda Yarısını Şimdi, Kalanı 1 Sene Sonra Ödeme Fırsatıyla Sadece Fiat Online'da

Kampanyaya ilişkin faiz oranı araç fiyatına göre, kullanılan kredi koşullarına göre ve müşteri tipine göre değişiklik gösterebilir. Bu kampanyaya alternatif olarak eşit ödemeli 100.000 TL, 12 ay vadeli 1,99% faiz kampanyası da kullanılabilir. Kampanya, 12 ay üzeri vadelerde geçerli değildir. Kredi kampanyaları 0 km 2022 model yılı tüm Panda modellerinde "Marka Kasko" yaptırılması koşulları ile geçerlidir. Kampanya stoklarla sınirlıdır.

Marka Kasko; Axa Sigorta, Türkiye Sigorta, Allianz Sigorta, Fiat Kasko ve Ak Sigorta’dan Fiat Kasko ile Fiat Connect Kasko poliçeleri için geçerlidir. Kredi kampanyaları Koç Fiat Kredi onayı ile geçerli olup, değerlendirme sonucunda daha yüksek peşinat ve farklı vade istenebilecektir. Kampanyadan yararlanılmaması durumunda Koç Fiat Kredi kullanımında 2,99% faiz fırsatı sunulmaktadır. Kredi kullanımında oluşacak yasal vergiler, istihbarat ücreti ve kredi tahsis ücreti müşterinin aracı hususi ya da ticari kullanımına göre farklılık gösterebilir. Fiat ve Koç Fiat Kredi' nin önceden haber vermeksizin kampanya koşullarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya 02.08.2022 - 01.09.2022 tarihleri arasında geçerlidir.


"YARISINI ŞİMDİ, KALANI 1 SENE SONRA ÖDE" KAMPANYA ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

Tablodaki ödeme planları örnek araçlar üzerinden simüle edilmiştir. Uygulamada araç fiyatına, kullanılan kredi koşulları ve müşteri tipine göre değişiklik gösterebilir. 


Detaylı bilgi için Tanoto Fiat dijital satış danışmanımıza 0 549 804 17 81 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.
Detaylı Bilgi