Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Doblo'da 800.00 TL 12 Ay %2,99 Faiz Kampanyası

Doblo'da 800.00 TL 12 Ay %2,99 Faiz Kampanyası

Doblo'dan 800.000 TL, 12 ay vade ve %2,99 faizli kredi kampanyası veya peşin alımlarda 75.000 TL'lik indirim fırsatı şimdi Tanoto Fiat'ta sizlerle! 

Yapı Kredi Bankası Ticari Kredi: Belirtilen aylık %2,99 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 800.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli Yapı Kredi Bankası kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 81.040,39 TL'dir.

Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 250.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli Yapı Kredi Bankası kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 20.833,33 TL'dir.

Tablodaki ödeme planları örnek olarak simüle edilmiştir. Uygulamada araç fiyatına, kullanılan kredi koşulları ve müşteri tipine göre değişiklik gösterebilir.

Peşin İndirim Kampanyası: 75.000 TL'lik indirim Doblo Combi modellerinde yapılacak peşin alımlarda geçerlidir ve bu indirim, kredi kampanyası ile beraber kullanılamaz.

Tüm kampanyalar stoklarla sınırlıdır.

Peşin İndirim Kampanyası: 75.000 TL'lik indirim  Doblo Combi modellerinde yapılacak peşin alımlarda geçerlidir ve bu indirim, kredi kampanyası ile beraber kullanılamaz. 

Tüm kampanyalar stoklarla sınırlıdır.

Bu Yaz Avantajlarla Tanoto'da Yeni Doblo'nuz Olsun! 

Haziran ayını Tanoto'da, yepyeni bir Doblo ile karşılayın! Fiat Doblo, aile gezileri, iş seyahatleri ve her türlü macera için mükemmel bir seçenek. Geniş iç mekanı ve güvenilir performansı ile Doblo, yeni yıla muhteşem bir başlangıç yapmanıza yardımcı olacak.

Detaylı bilgi için Tanoto Fiat dijital satış danışmanımıza 0 549 804 17 81 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz ya da aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Yeni Doblo'nuz ile unutulmaz anılar biriktirmeye hazır olun!Detaylı Bilgi

Kampanya Formu

Açık Rıza Beyanına ulaşmak için tıklayınız. 6698 Sayılı Kanun düzenlenmesi uyarınca kişisel verilerimin nasıl korunacağına ve işleneceğine dair aydınlatma metni ile Tanoto tarafından aydınlatıldım ve kişisel verilerimin bu kapsamda işlenmesine onay veriyorum.

6563 Sayılı Kanun kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.

Form gönderiliyor lütfen bekleyiniz...