Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

FIAT’IN BAKIM İNDİRİMİ OLAY OLUR!

FIAT’IN BAKIM İNDİRİMİ OLAY OLUR!

FIAT’ın Bakım İndirimi Olay Olur! 3 yaş üzeri şahıs müşterilerimize %20 işçilik indirimi ve %20 yedek parça indirimi,servis işlemlerinizde Yapı Kredi World’e özel 7+5 taksit  veya 7 taksit+1 ay taksit erteleme imkanı ve 1 yıllık ücretsiz yol yardım paketi ayrıcalıkları sizi bekliyor!

  • Fiat Yetkili servislerinde 3 yaş ve üzeri şahıs müşterilerimize periyodik bakım işlemlerinde %20 işçilik indirimi ve %20 yedek parça indirimi!

3 yaş üzeri araç sahibi şahıs müşterilerimize periyodik bakım işlemlerinde; tüm filtre ve tüm yağ parçalarında  %20 yedek parça indirimi ve periyodik bakım işçiliklerinde %20 işçilik indirimi uygulanacaktır. Kampanya FIAT Yol Arkadaşım üyeliği gerektirmektedir. (2007 model öncesi araçlar için üyelik koşulu bulunmamaktadır.)

  • Yapı Kredi World taksit kampanyası 12 taksit!

Yapı Kredi World’e özel 7+5 taksit  veya 7 taksit+1 ay taksit erteleme imkanı sunulmaktadır.


Kampanya  1 Temmuz- 30  Eylül 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Servis randevularınızı randevu.fiat.com.tr adresinden veya Fiat Yol Arkadaşım uygulaması üzerinden alabilirsiniz.  FIAT kampanyaları durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için FIAT Yetkili Servisleri veya Müşteri İlgi Merkezi: 444 22 55 ile irtibata geçebilirsiniz.


Kampanya hakkında bilgi ve detaylar için Tanoto Dijital Servis Danışmanı: 0 554 540 75 77 ile irtibata geçebilirsiniz.Randevu Al Detaylı Bilgi