Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Fiat‘ın Ödeme Kolaylığı Tanoto Fiat Servis'te!

Fiat‘ın Ödeme Kolaylığı Tanoto Fiat Servis'te!

Fiat servislerinde Yapı kredi müşterilerine özel 6 taksit ve 100.000 TL ‘ye kadar 36 ay vadeli servis kredisi!

Kampanya 1 Nisan-30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Fiat servislerinde işlem yaptıran bireysel kart sahibi müşteriler için geçerli, Yapı Kredi World karta 6 taksit olarak sağlanabilecektir. Ayrıca Bireysel Yapı Kredi müşterilerimize ödeme kolaylığı için servis kredisi kullanım imkanı saglanabilecektir. Maksimum 100.000 TL’ ye kadar 36 aya varan kredi kullanımı POS cihazlarından sunulmaktadır. %4,45 aylık faiz oranları uygulanacaktır. Kampanya döneminde faiz oranları güncellenebilir.Kampanya Fiat’ın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.Fiat kampanyaları durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için FIAT Yetkili Servisleri veya Müşteri İlgi Merkezi: 444 22 55 ile irtibata geçebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve randevu almak için Tanoto Fiat dijital servis danışmanımıza 0 554 540 75 77 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.Randevu Al Detaylı Bilgi

Kampanya Formu

Açık Rıza Beyanına ulaşmak için tıklayınız. 6698 Sayılı Kanun düzenlenmesi uyarınca kişisel verilerimin nasıl korunacağına ve işleneceğine dair aydınlatma metni ile Tanoto tarafından aydınlatıldım ve kişisel verilerimin bu kapsamda işlenmesine onay veriyorum.

6563 Sayılı Kanun kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.

Form gönderiliyor lütfen bekleyiniz...