Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

FIAT SERVİSLERİNDE YAKIT HEDİYE

FIAT SERVİSLERİNDE YAKIT HEDİYE

Tanoto FIAT Yetkili servislerinde 300 TL’ye varan OPET veya Aygaz Otogaz Yakıt Puan Hediye

Kampanya 1 Nisan -30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Tanoto FIAT Yetkili servislerinde KDV Dahil 1.000TL, 1.500 TL, 2.000 TL, 2.500 TL, 3.000 TL değerinde mekanik işlemleri için servis harcaması yapan bireysel müşterilerimize Opet istasyonlarında tek seferde 350 TL ve üzeri benzin ve motorin, Aygaz istasyonlarında tek seferde 200TL ve üzeri oto gaz alımlarında geçerli sırası ile 100TL, 150 TL, 200 TL, 250TL, 300TL değerinde yakıt puan hediye edilecektir. Yakıt puanı yüklemesi FIAT servislerinde belirtilen koşullarda işlem yapan ve adına fatura kesilen müşterinin Tanoto FIAT Yetkili Servislerinde ilgili iş kabul kartı faturası kesilirken kayıt edilen cep telefonuna, fatura kesim tarihi itibariyle en geç 3 iş günü sonra yüklenecektir ve sms ile bilgi verilecektir.

Kampanya kapsamında yüklenecek puanlar sadece Opet  marka ve logosu altında faaliyet gösteren ve kampanyaya dahil akaryakıt istasyonlarından akaryakıt (benzin, motorin) alımlarında tek seferde, Aygaz marka ve logosu altında faaliyet gösteren ve kampanyaya dahil Otogaz istasyonlarından otogaz alımlarında parçalı şekilde harcanabilir. Müşterilerimiz Opet yakıt ve Aygaz Otogaz hediyesinden sadece birinden faydalanabilir.

Puanlar kampanyaya dahil Opet ve Aygaz istasyonlarındaki market görevlisine cep telefonu numarası söylenerek, cepten tanıma uygulaması üzerinden harcanabilecektir.

Yakıt puanların son kullanma tarihi 30.09.2022’dir. Her müşteri yakıt puan kampanyasından bir kez faydalanabilir. Opet, Aygaz ve TOFAŞ kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yapı Kredi World taksit kampanyası 7+5 taksit  veya 7 taksit+1 ay taksit erteleme olarak sunulmaktadır. Farklı kampanyalar ve indirimlerle birleştirilemez. Kampanyalardan yararlanabilmek için FIAT Yol Arkadaşım mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek, ücretsiz üyeliğinizi tamamlamanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için fiat.com.tr ve Müşteri İlgi Merkezi: 444 22 55

Randevu Al Detaylı Bilgi