FIAT’lılara Bahar Servis Fırsatlarıyla Geldi! - www.tanoto.com.tr

FİYAT LİSTESİ

TEST SÜRÜŞÜ

KREDİ HESAPLA

SERVİS RANDEVUSU

FIAT’lılara Bahar Servis Fırsatlarıyla Geldi!

Şimdi FIAT yetkili servisi Tanoto'da ücretsiz 16 nokta bahar kontrolü, %50 indirimli paspas fırsatı ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti ayrıcalıkları sizi bekliyor!

Ücretsiz bahar kontrolü kapsamında; Motor yağı seviye kontrolü, Adblue seviyesi ve kalitesi kontrolü, Diagnostik cihazla motor elektronik devrelerinin kontrolü, Motor kayışlarının çatlak kontrolü, Debriyaj kavrama kontrolü (sadece düz vites araçlar için), Fren balatası ve disklerinin kontrolü, Fren hidrolik yağı kalite ve seviye kontrolü, Klima ve Kalorifer performans kontrolü, Motor soğutma sıvısı kontrolü, Cam suyu ve cam suyu fıskiyelerinin kontrolü, Sileceklerin kontrolü, Aydınlatma kontrolü, Far ayar kontrolü, Lastik kontrolü, Akü kontrolü, Stepne/Avadanlık kontrolleri yapılmaktadır. FIAT Yetkili servislerinden “ücretsiz bahar kontrolü” randevusu almanız gerekmektedir. Kampanya FIAT Yol Arkadaşım üyeliği gerektirmektedir.

KDV dahil 500 TL ve üzeri mekanik servis işlemlerinde paspas seti 80 TL yerine 40 TL’ye sunulacaktır. Kampanya dahilindeki paspaslar stoklarla sınırlıdır. Kampanya FIAT Yol Arkadaşım üyeliği gerektirmektedir.

Ücretsiz dezenfeksiyon işlemi bakteri ve virüslere karşı korunmada uyguladığımız etkili bir yöntemdir. Düşük basınçlı bir sprey veya iyonizer cihazı ile aracınızdaki tüm temas yüzeylerine (kapı iç panelleri ve iç/dış el tutamakları, koltuk oturak ve sırtlıkları, paspaslar, torpido üstü ve bagaj içine) 30-40 cm mesafeden uygulanır. Uygulama hem insan sağlığına hem de aracın torpido, kapı içi trim parçaları, koltuk gibi parçalarına zarar vermeyecek nitelikte onaylı profesyonel dezenfektan sıvısı ile yapılmaktadır. Aracınız toplamda 10 dakikalık sürede dezenfeksiyonu yapılmış olarak teslime hazır hale getirilir. Uygulamadan faydalanmak için Tanoto'dan “ücretsiz dezenfeksiyon işlemi” randevusu almanız yeterli olacaktır. Serviste işlem yaptırma koşulu bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için 0312 397 38 38 veya 0 554 540 75 77 numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Kampanya 2 Mart-31 Mart 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Detaylı Bilgi