FİYAT LİSTESİ

TEST SÜRÜŞÜ

KREDİ HESAPLA

SERVİS RANDEVUSU

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Her Bakımdan Kazançlı Çıkın!

Her Bakımdan Kazançlı Çıkın!

2018 yılı öncesinde üretilen Ford Transit Courier ve Tourneo Courier’larda avantajlı bakım fiyatları Tanoto Ford Yetkili Servisinde sizi bekliyor!

Siz de 31 Aralık tarihine kadar Tanoto Ford Yetkili Servisine gelin, Motorcraft yağ lansmanına özel Transit ve Courier araçlarınızın bakımını KDV dahil 599 TL’ye, Courier ön fren balata değişimini KDV dahil 549 TL’ye yaptırın.


Kampanya periyodik bakımlarda 3,85L hacminde 5W/30 motor yağı kullanan Euro 5 Courier araçları kapsamaktadır. Verilecek hizmet; motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi ve işçiliği kapsamaktadır. Başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Fiyatlara KDV dahildir. Ön fren balata fiyatına işçilik ve KDV dahildir. Belirtilen fiyatlar, 31 Aralık 2021 tarihine kadar, kampanyaya dahil olan Tanoto  Ford Yetkili  Servisinde geçerlidir. Servis kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilir. Tanoto  Ford Yetkili  Servisi belirtilen kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma, tekrarlama, uzatma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Tanoto  Ford Yetkili Servisinde kampanyalarla ilgili yapacağı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

Detaylı Bilgi