Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

İşinizi Büyütmenin Anahtarı Renault Ticari!

İşinizi Büyütmenin Anahtarı Renault Ticari!

İş dünyasının dinamik ihtiyaçlarına yanıt veren Renault Ticari Araçlar, güçlü performansları ve işlevselliği ile dikkat çekiyor.  

Şehir içi taşımacılığın vazgeçilmezi olan Express Van, kompakt tasarımıyla dar sokaklarda dahi dikkat çeker. Pratik iç mekan düzenlemesi ve ekonomik yakıt tüketimi, işlerinizi kolaylaştırır.

Hem iş hem de aile ihtiyaçlarına yönelik mükemmel dengeyi sunan Express Combi, geniş iç hacmi ve modüler yapıya sahip olmasıyla dikkat çeker. İş gününüzden aile yolculuğunuza geçiş yapmanızı kolaylaştırır.

İşinizi büyütmek için Master Panelvan'a ihtiyacınız var. Geniş iç hacmi, yüksek taşıma kapasitesi ve modüler yapı, her tür yükü taşırken işlerinizi kolaylaştırır.

İş dünyasının vazgeçilmezi olan Trafic, modern tasarımı ve son teknoloji özellikleriyle sizi cezbetmek için burada. Hem iş hem de ekipman taşımanın vazgeçilmezi.

Renault ticari araçlar, iş dünyasının her alanında size eşlik etmek için tasarlandı. Her biri, güçlü performansı ve akıllı teknolojileri ile işlerinizi kolaylaştırırken, siz de iş dünyasının zirvesine tırmanırsınız.

Stoklarla sınırlı Renault ticari araçlarımız hakkında detaylı bilgi için Tanoto Renault dijital satış danışmanımıza 0 549 806 97 70 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Kampanya stoklarla sınırlı ve Tanoto Renault Yetkili Satıcısında geçerlidir. Tanoto önceden haber vermeksizin kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi Tanoto Renault Yetkili Servisinde.Detaylı Bilgi

Kampanya Formu

Açık Rıza Beyanına ulaşmak için tıklayınız. 6698 Sayılı Kanun düzenlenmesi uyarınca kişisel verilerimin nasıl korunacağına ve işleneceğine dair aydınlatma metni ile Tanoto tarafından aydınlatıldım ve kişisel verilerimin bu kapsamda işlenmesine onay veriyorum.

6563 Sayılı Kanun kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.

Form gönderiliyor lütfen bekleyiniz...