Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Tanoto'da ÖTV Muafiyeti ile Egea Sahibi Olun!

Tanoto'da ÖTV Muafiyeti ile Egea Sahibi Olun!

ÖTV Muafiyeti Avantajlı Egea Modelleri 250.000 TL 12 ay %2,99 faiz Fırsatıyla Şimdi Tanoto Fiat'ta!

Kampanya 03.05.2024 – 04.06.2024 tarihleri arasında 0 km 2024 model yılı Egea modellerinde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiat dilediği zaman kampanya şartlarını değiştirme veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkına sahiptir. Görseldeki araç temsili olup, kampanya kapsamında satışta olan versiyonlarından farklılık gösterebilir.

ÖTV Muafiyetli ve Kredi Avantajlarıyla Egea Almanın Tam Zamanı!

Yazı Tanoto'da, yepyeni bir Egea ile karşılayın! Fiat Egea modelelrinin zarif tasarımı ve üstün özellikleri, sizi ve sevdiklerinizi konforla taşımak için tasarlandı. Konforlu iç mekanı, güçlü motoru ve sürüş keyfiyle, baharı karşılamak için mükemmel bir yol arkadaşı olacak. 

Detaylı bilgi için Tanoto Fiat Dijital Satış Danışmanımıza 0 549 804 17 81 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz ya da aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Yeni Egea 'nız ile unutulmaz anılar biriktirmeye hazır olun!
Detaylı Bilgi

Kampanya Formu

Açık Rıza Beyanına ulaşmak için tıklayınız. 6698 Sayılı Kanun düzenlenmesi uyarınca kişisel verilerimin nasıl korunacağına ve işleneceğine dair aydınlatma metni ile Tanoto tarafından aydınlatıldım ve kişisel verilerimin bu kapsamda işlenmesine onay veriyorum.

6563 Sayılı Kanun kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.

Form gönderiliyor lütfen bekleyiniz...