Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Tanoto Fiat Yetkili Servisinde Motor Yağında %20 İndirim!

Tanoto Fiat Yetkili Servisinde Motor Yağında %20 İndirim!

Fiat marka araç müşterilerilerine araç yaş sınırı olmaksızın Opar olio marka motor yağ grubunda %20 indirim uygulanacaktır.

  • Fiat Yetkili servislerinde Fiat marka araç müşterilerilerine araç yaş sınırı olmaksızın Opar olio marka motor yağ grubunda %20 indirim uygulanacaktır.

 Kampanya 8 Ocak 2024 – 31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Servis randevularınızı randevu.fiat.com.tr adresinden veya Fiat Yol Arkadaşım uygulaması üzerinden alabilirsiniz. Kampanya şahıs ve kobi müşteriler için geçerli olup, büyük ölçekli (filo) kurumsal müşteriler kampanya kapsamına dahil değildir. Fiat’ın diğer ulusal kampanyalarıyla birleştirilemez. FIAT kampanyaları durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için FIAT Yetkili Servisleri veya Müşteri İlgi Merkezi: 444 22 55 ile irtibata geçebilirsiniz.

Tanoto Fiat Servislerinde Aracınıza İyi Bakın! 

Tanoto Fiat yetkili servislerine gelin, motor yağı indiriminden hemen faydalanın. Kampanyamız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizleri  0 554 540 75 77  numarasından arayabilir, ya da aşağıdaki formu doldurabilirsiniz! Randevu Al Detaylı Bilgi

Kampanya Formu

Açık Rıza Beyanına ulaşmak için tıklayınız. 6698 Sayılı Kanun düzenlenmesi uyarınca kişisel verilerimin nasıl korunacağına ve işleneceğine dair aydınlatma metni ile Tanoto tarafından aydınlatıldım ve kişisel verilerimin bu kapsamda işlenmesine onay veriyorum.

6563 Sayılı Kanun kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.

Form gönderiliyor lütfen bekleyiniz...