Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Tanoto Ford Servis'te İndirim Fırsatı!

Tanoto Ford Servis'te İndirim Fırsatı!

Tanoto Ford yetkili servislerinde bireysel ve tüzel kullanıcılarımızı %30’a varan indirimlerle karşılıyoruz.

Bireysel kullanıcılarımız için Tanoto Ford yetkili servislerinde yapacağınız mekanik servis harcamalarında orijinal yedek parça ve işçilikte geçerli, aracınızın yaşına göre, %30’a varan özel indirim kazandırır.

Tüzel kullanıcılarımız için ruhsat sahibi şirket olan tüzel müşterilerimize tüm binek ve ticari araçlarda periyodik bakım ve mekanik onarımda %30'a varan indirim Ford yetkili servislerinde!

Siz de Ford Servis’e gelin, bu benzersiz indirimi kaçırmayın! 

 Detaylı bilgi için Tanoto Ford Dijital Satış Danışmanımıza 0 555 989 50 26 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Tanoto Ford bayisinden alınabilir.

 Kampanya, Ford yetkili servislerinde yapılacak periyodik bakım, mekanik onarım ve aksesuar alımlarında geçerlidir. (Lastikler kampanya indirimine dahil değildir. Başka kampanyalarla birleştirilemez ve kaporta işlemlerinde geçerli değildir.) Aşınan parça değişimlerinde, sadece parça indirimi kampanya kapsamındadır.
Aşınan parça işçiliklerinde ise parçada belirtilen indirimin uygulanması tavsiye edilmektedir. Aşınan parçalar; fren balata ve diskleri, silecek, akü, amortisör, debriyaj ve volan ürün gruplarından oluşmaktadır.
Kampanya 31 Mart 2024 tarihine kadar, kampanyaya katılan yetkili servislerde geçerlidir. Yetkili servisler tarafından ek indirim ve sair fayda hakkı saklıdır.
Ford Otomotiv San. A.Ş. belirtilen kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma, tekrarlama, uzatma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarla ilgili yapacağı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.Randevu Al Detaylı Bilgi

Kampanya Formu

Açık Rıza Beyanına ulaşmak için tıklayınız. 6698 Sayılı Kanun düzenlenmesi uyarınca kişisel verilerimin nasıl korunacağına ve işleneceğine dair aydınlatma metni ile Tanoto tarafından aydınlatıldım ve kişisel verilerimin bu kapsamda işlenmesine onay veriyorum.

6563 Sayılı Kanun kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.

Form gönderiliyor lütfen bekleyiniz...