Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Tanoto'da Panda City 800.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla

Tanoto'da Panda City 800.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla

Panda City Modelinde En Uygun Fiyat Teklifleri Tanoto'da Sizlerle 

Nakit indirim kampanyası ile 800.000 TL'den başlayan fiyat fırsatını kaçırmayın!

Kampanya 02.04.2024 – 02.05.2024 tarihleri arasında 0 km 2023 yılı Panda City 1.0 70 HP Hybrid versiyonunda geçerlidir.

Nakit indirim kampanyası; Panda City 1.0 70 HP Hybrid araç için indirimli anahtar teslim fiyatı üzerinden 30.900 TL indirim uygulanacak olup, diğer kampanyalar ile birlikte kullanılamamaktadır.

Kampanyalarda belirtilen finansman koşulları, anlaşmalı finans kuruluşunun belirlediği şartlarda geçerli olup, finans kuruluşu finansman sağlayıp sağlamamak konusunda serbesttir. Finans kuruluşunun başvuruyu reddetmesi ve finansman sağlamamasından Fiat sorumlu değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Fiat dilediği zaman kampanya şartlarını değiştirme veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkına sahiptir.

Baharı Panda ile Karşılayın! 

Tanoto'da sizleri bekleyen nakit alım indirimi ile şimdi bir Panda sahibi olun. Detaylı bilgi için Tanoto Fiat Dijital Satış Danışmanımıza 0 549 804 17 81 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz ya da aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Yeni Panda 'nız ile unutulmaz anılar biriktirmeye hazır olun!Detaylı Bilgi

Kampanya Formu

Açık Rıza Beyanına ulaşmak için tıklayınız. 6698 Sayılı Kanun düzenlenmesi uyarınca kişisel verilerimin nasıl korunacağına ve işleneceğine dair aydınlatma metni ile Tanoto tarafından aydınlatıldım ve kişisel verilerimin bu kapsamda işlenmesine onay veriyorum.

6563 Sayılı Kanun kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.

Form gönderiliyor lütfen bekleyiniz...