Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Tüm Bakım, Mekanik Onarım ve Aksesuarlarda %20 Avantajlı Fiyatlar

Tüm Bakım, Mekanik Onarım ve Aksesuarlarda %20 Avantajlı Fiyatlar

%20 indirim, 3 Haziran – 20 Temmuz 2024 tarihleri arasında Dacia araçların tüm bakım, mekanik onarım ve aksesuarlarında, Dacia fix paketlerinde ve Castrol motor yağlarında, katılımcı Dacia yetkili servislerinde geçerlidir. PORT üzerinden alınacak online randevularda, %20 kampanya indirimi sonrasında, KDV Hariç toplam fatura tutarı 10.000 TL ve üzeri bakım içeren harcamalara özel, TotalEnergies istansyonlarında geçerli yakıt hediyesi için yakıt depo hacmi maksimum 50 Litre, ortalama yakıt fiyatı 40₺ olarak dikkate alınmıştır. Kampanya kapsamında hak ediş sağlanabilecek maksimum tutar 2.000₺'dir. Yakıt depo hacmi 39-44 Litre olan araçlar için hak ediş 1.760₺, 45 Litre ve üzeri araçlar için hak ediş 2.000₺'dir. Kampanya kodları 1.000 adetle sınırlıdır.

Detaylı bilgi için Tanoto Dacia dijital servis danışmanımıza 0 543 851 57 41 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Kampanya hak edişleri 5 Ağustos 2024 - 9 Ağustos 2024 tarihleri arasında SMS ile iletilecektir.

Hediye puanların kullanımı için "Club TotalEnergies" mobil uygulamasını indirerek, Club TotalEnergies mobil uygulama üyeliğinizi oluşturmanız, kampanya sayfasındaki ilgili kampanyayı seçerek "Kampanya Kodunu Yazınız" alanına hediye çeki üzerindeki kampanya kodunuzun girişini yaparak yakıt puanlarınızı aktive etmeniz gerekmektedir. Kampanya kodlarının "Club TotalEnergies" mobil uygulamasına son giriş süresi ve puanların son kullanım tarihi 31.12.2024 'tür. Bu tarihe kadar uygulama üzerinden girişi yapılamayan yakıt puanlar silinecektir. Yakıt puanlarınızın kullanımı için TotalEnergies istasyonlarında Club TotalEnergies mobil ugulamasından oluşturacağınız QR kodu ya da uygulamaya kayıtlı cep telefonu numaranızı ön saha görevlisine iletmeniz yeterli olacaktır.

Yapıkredi World kart ile yapılacak harcamalarda peşin fiyatına 6 aya varan taksit imkânı sunulacaktır. Katılımcı Dacia yetkili servislerinde “Kapında Vale” hizmeti sunulmaktadır. Tüm kampanya avantajları, katılımcı Dacia yetkili servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Dacia yetkili servislerine başvurabilirsiniz. Mais A.Ş. kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Randevu Al Detaylı Bilgi

Kampanya Formu

Açık Rıza Beyanına ulaşmak için tıklayınız. 6698 Sayılı Kanun düzenlenmesi uyarınca kişisel verilerimin nasıl korunacağına ve işleneceğine dair aydınlatma metni ile Tanoto tarafından aydınlatıldım ve kişisel verilerimin bu kapsamda işlenmesine onay veriyorum.

6563 Sayılı Kanun kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.

Form gönderiliyor lütfen bekleyiniz...