ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE FORD'UNUZU KAPIDAN ALALIM BAKIMLI VE DEZENFEKTE EDİLMİŞ BİR ŞEKİLDE TESLİM EDELİM. - www.tanoto.com.tr

FİYAT LİSTESİ

TEST SÜRÜŞÜ

KREDİ HESAPLA

SERVİS RANDEVUSU

ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE FORD'UNUZU KAPIDAN ALALIM BAKIMLI VE DEZENFEKTE EDİLMİŞ BİR ŞEKİLDE TESLİM EDELİM.

Öncelik sağlık çalışanları ve 65 yaş üzeri olmak üzere tüm müşterilerimizin servis ve bakım ihtiyaçları için yepyeni bir uygulamayı hayata geçirdik.
 

ÜCRETSİZ BİR ŞEKİLDE FORD’UNUZU KAPIDAN ALIYORUZ.


Hemen 0312 591 34 34 veya 0 549 796 09 64'ü arayın, randevunuzu oluşturalım.
 

DEZENFEKSİYON İŞLEMLERİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ!


Ford’unuzu teslim aldığımız yerde, hemen dezenfektan ürünleriyle dezenfekte ediyor, koltuk ve direksiyonu kaplıyor, yetkili servisimize doğru yola çıkıyoruz.


GÖRÜNTÜLÜ BİLGİLENDİRME SİSTEMİ’YLE SİZE ULAŞIYORUZ!

Ford’unuz yetkili servise geldiğinde sizi SMS, e-mail veya telefon ile bilgilendiriyoruz. Ford’unuza yapılan tüm işlemleri ise Görüntülü Bilgilendirme Sistemi’nden sizin onayınıza sunuyoruz.

 
FORD’UNUZU BAKIMLI VE DEZENFEKTE EDİLMİŞ BİR ŞEKİLDE KAPINIZA TESLİM EDİYORUZ!


Ford’unuzun tüm bakım ve onarım işlemlerinden sonra detaylı bir şekilde dezenfekte ediyor, koltuk korumalarını yeniliyoruz. Tüm işlemlerden sonra Ford’unuzu bakımlı bir şekilde kapınıza teslim ediyoruz.

İlgili kampanya sınırları Ford Otomotiv San. A.Ş. tarafından belirlenmiş illerde ve belirlenen işlemlerde geçerlidir. Hizmet 20 kilometre sınırları için geçerlidir. Kampanya sadece aracın teslim alınıp, edilmesini kapsayacak olup yapılacak işlemler aracın mevcut sadakat indirimleri üzerinden yapılacaktır. KDV dahil 449 TL ve üzeri yapılacak işlemlerde geçerlidir. Her vergi kimlik numarası, kampanyadan bir kez yararlanabilir. Filo müşterileri kampanyadan yararlanamaz. Servisler yoğunluklarına göre ileri tarihli randevu verebilir. Belirtilen indirim 30 Haziran 2021 tarihine kadar kampanyaya dahil olan Ford bayilerinde geçerlidir. Servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Detaylı Bilgi