Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Ücretsiz Kapıdan Al Kapıya Teslim Hizmeti

Ücretsiz Kapıdan Al Kapıya Teslim Hizmeti

Tüm Müşterilerimizin servis ve bakım ihtiyaçları için yepyeni bir uygulamayı hayata geçirdik.

Size en yakın yetkili servisimiz, kapınızdan Ford’unuzu teslim alıyor. Ford’unuzu teslim aldığımız yerde, hemen dezenfektan ürünleriyle dezenfekte ediyor, koltuk ve direksiyonu kaplıyor, yetkili servisimize doğru yola çıkıyoruz. Ford’unuz yetkili servise geldiğinde sizi SMS, eposta veya telefon ile bilgilendiriyoruz. Ford’unuza yapılan tüm işlemleri ise Görüntülü Bilgilendirme Sistemi’nden sizin onayınıza sunuyoruz. Ford’unuzun tüm bakım ve onarım işlemlerinden sonra detaylı bir şekilde dezenfekte ediyor, koltuk korumalarını yeniliyoruz.
Tüm işlemlerden sonra Ford’unuzu bakımlı bir şekilde kapınıza teslim ediyoruz.


Detaylı bilgi için Tanoto Ford Dijital Satış Danışmanımıza 0 549 796 09 64 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.  

İlgili kampanya sınırları Ford Otomotiv San. A.Ş. tarafından belirlenmiş illerde ve belirlenen işlemlerde geçerlidir. Hizmet 20 kilometre sınırları için geçerlidir. Kampanya sadece aracın teslim alınıp, edilmesini kapsayacak olup yapılacak işlemler aracın mevcut sadakat indirimleri üzerinden yapılacaktır. KDV dahil 999 TL ve üzeri yapılacak işlemlerde geçerlidir. Her vergi kimlik numarası, kampanyadan bir kez yararlanabilir. Filo müşterileri kampanyadan yararlanamaz. Servisler yoğunluklarına göre ileri tarihli randevu verebilir. Belirtilen indirim 31 Aralık 2023 tarihine kadar kampanyaya dahil olan Ford bayilerinde geçerlidir. Servisler kendi takdir hakları çerçevesinde ilave indirim uygulayabilirler. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

  • Web sitesinde kullanılan görseller ile ülkede satılan araçlar ve araçların donanım özellikleri farklılıklar gösterebilir.

  • Satılan araçlardaki mevcut donanım hakkında en güncel bilgi Tanoto Ford bayisinden alınabilir.Randevu Al Detaylı Bilgi

Kampanya Formu

Açık Rıza Beyanına ulaşmak için tıklayınız. 6698 Sayılı Kanun düzenlenmesi uyarınca kişisel verilerimin nasıl korunacağına ve işleneceğine dair aydınlatma metni ile Tanoto tarafından aydınlatıldım ve kişisel verilerimin bu kapsamda işlenmesine onay veriyorum.

6563 Sayılı Kanun kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.

Form gönderiliyor lütfen bekleyiniz...