Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

YAZIN KEYFİNİ SÜRMEN İÇİN YANINDA FORD VAR

YAZIN KEYFİNİ SÜRMEN İÇİN YANINDA FORD VAR

Ford ile yazın keyfini sürün! Ford yetkili servislerinde yaz kontrollerini ücretsiz yaptırabilir, 299 TL’ye aracınızın klima gazını doldurabilirsiniz. Üstelik yapacağınız 999 TL ve üzeri harcamalarda plaj havlusu ve Görmeyen Çocuklara Destek Derneği’nden çanta hediye. 

Ücretsiz kontrol

Yazın keyfini sürün diye, Ford yetkili servislerinde yaz kontrollerini ücretsiz yaptırabilirsiniz.

Dördüncü lastiğiniz Ford’dan

Tanoto Ford yetkili servislerinde Continental, Michelin ve Pirelli marka lastiklere özel 4 al 3 öde fırsatı sizi bekliyor.

Klimanız verimli çalışsın

Sıcak havalarda klimanız hep tam verimli çalışsın diye 299 TL’ye klima gaz dolumu Ford yetkili servislerinde.

Yapı Kredi üye işyerlerinde ekstra taksit avantajı

Yapı Kredi üye işyeri olan Ford yetkili servislerinde yapılacak en az üç taksitli işlemlerde Yapı Kredi tarafından ekstra beş taksit imkanı her işleminiz için avantaj sunuyor.


Kampanya 25 Nisan-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında kampanyaya katılan Tanoto Ford yetkili servislerinde geçerli olup; tüm perakende binek, orta ve hafif ticari araçları kapsamaktadır. Ücretsiz çanta ve havlu hediyesi stoklarla sınırlıdır ve KDV dahil 999 TL ve üzeri mekanik işlemlerde geçerlidir. Kampanyadan her araç bir kere faydalanabilir. KDV dahil 299 TL’lik klima gaz dolumu kampanyası R134A klima gazlarında geçerlidir. Kampanya, Transit split klimalarda geçerli değildir. Lastik faydası, yaz ve dört mevsim Continental, Michelin ve Pirelli marka lastiklerde geçerlidir. Lastik faydası kampanya süresince araç başına 1 kez indirim verilebilir ve stoklarla sınırlıdır. Uygulanacak kampanya indirimleri tavsiye niteliğindedir. Yapı Kredi üye iş yeri olan Ford Yetkili Servislerinde yapılacak en az 3 taksitli işlemlere Yapı Kredi tarafından +5 taksit uygulanacaktır. Belirtilen kampanyalar, başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Ford Otomotiv San A.Ş, kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.Randevu Al Detaylı Bilgi