Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Ford: Aktif Memnuniyet Sistemi

Aktif Memnuniyet Sistemi

               

Aktif Memnuniyet Sistemi’nin yüzünüzü güldürecek özellikleri:


Görüntülü Bilgilendirme Sistemi Sektörde İlk!

Aktif Memnuniyet Sistemi’nin sektörde ilk olarak sunduğu Görüntülü Bilgilendirme Sistemi sayesinde, müşterilerimizin Ford yetkili servislerindeki araçları hakkındaki görüntülü bilgi almasını sağlıyoruz.

Aracınızın Bulgusu Hakkında Bilgi Alın

Bu sistem sayesinde Ford yetkili servislerinde yapılan işlem sırasında aracınızda yeni bir bulgu tespit edilmesi durumunda, size iletilen görüntüyü cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan izleyebilir, bulgu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tüm İşlemleri Tek Tıkla Onaylayın

Görüntülü Bilgilendirme Sistemi ile ödemeniz gereken tutarı öğrenebilir, yapılacak tüm işlemlere tek tıkla onay verebilirsiniz.

HEMEN RANDEVU AL.

Yolda tatsız bir sürprizle karşılaştığınız an, 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz  444 3673’ü arıyorsunuz, uzman ekibimiz anında yola çıkarak desteğe geliyor. Orada çözülebilecek sorunları hemen çözüyor, aksi halde Ford’unuzun en yakın yetkili servise götürülmesini sağlıyor.

FAYDA* sadece aracınızla ilgilenmekle kalmıyor. Sizin de gideceğiniz yere istediğiniz ulaşım aracını kullanarak gidebilmenize, dilerseniz en yakın 5 yıldızlı otelde konaklayabilmenize ya da ikame aracınızla** yolunuza devam etmenize olanak sağlıyor.

Yoldayken istenmeyen aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Hiç olmamasını diler, kullanılmamasını isteriz ama talihsiz bir kaza geçirirseniz, merak etmeyin, hemen 444 Ford’u arayın. Hasar Destek Hizmeti programı kapsamındaki en yakın yetkili servisimiz olduğunuz yere gelerek kaza tutanağı tutmanıza destek olsun. 

Eğer aracınız yola devam edemeyecek durumdaysa ücretsiz çekici imkanıyla yetkili servisimize götürülsün. Siz de yolunuza ikame araçla***devam edin. Çünkü Ford’lu olmak bir başka!


*FAYDA kapsamındaki hizmetler, garanti ve Ford Güvence süresince veya Ford LifeCard sahiplerine Ford yetkili servislerinde işlem yaptırması şartıyla arıza durumunda ücretsiz verilir. Euroservis kapsamında sağlanan ikame araç hizmeti ilk günden itibaren verilir. (Ruhsat sahibi bireysel olan tüm Binek, Orta ve Hafif Ticari araç sahipleri faydalanabilir.) Kaza durumunda çekici hizmeti ücretsiz olarak verilir.Ford Mustang sahibiyseniz, yolda kalmanız durumunda helikopterle istediğiniz yere hemen ulaştırılıyorsunuz. İhtiyaç duymanız halinde ikame aracınız da bulunduğunuz yere getiriliyor.

**İkame Araç: Ford LifeCard sahiplerine; yetkili serviste 5 iş gününü aşan onarımlarda, 5. iş gününden itibaren, onarım süresi uzun olan motor, şanzıman ve diferansiyel onarımlarında ilk günden itibaren, araç satışından sonra ilk 6 ay içerisinde ortaya çıkan arızaların aynı gün onarılamaması durumunda ilk günden itibaren, 1 ay içerisinde aynı arızanın tekrarlanması durumunda ilk günden itibaren, Ford Mondeo, Kuga, S-MAX, Galaxy ve Mustang otomobillerde ortaya çıkan arızalarda ilk günden itibaren ikame araç hizmeti sağlanır. İkame araç hizmeti tüm mekanik bakım ve arızaları kapsamaktadır. Kişiye özel tasarlanmış ve Ford yetkili satıcıları ve yetkili servislerinde geçerli olan sadakat kartı Ford LifeCard'ın ücretsiz hizmet kapsamı ile ilgili detaylı bilgiyi www.ford.com.tr/lifecard sayfasından elde edebilirsiniz.

***İkame araç hizmeti ikame araç bulunurluk durumuna göre sağlanacaktır.

Hayallerini kurduğunuz Ford aracınıza kavuştunuz! Şimdi ücretsiz temel kontrolleri yaptırmak ve kullandıkça aklınıza gelen sorulara yanıt bulmak için yetkili servislerimize davetlisiniz. Üstelik Ford Güvence ve aksesuar alımlarınızda size özel indirim fırsatı ile!

NASIL KULLANABİLİRİM?

“İlk Buluşma Programı” ile aracınızı satın aldıktan sonra 6 ay içerisinde, yetkili servislerimizden herhangi birine giderek, temel kontrollerden oluşan ön bakıma ücretsiz sahip olabilir, ayrıca aracınızla ilgili detaylı sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Üstelik yetkili servisinizle ilk buluşmanız için gereken randevuyu web sitemiz üzerinden alabilirsiniz.


Ön Şartlar:

- 10 Şubat 2017 tarihinden sonra 0 (sıfır) kilometre binek, hafif ve orta ticari Ford araç satın almış olmak,
- Aracınızın satış tarihi üzerinden 15 gün geçmiş olması,
- Aracınızın satış tarihi üzerinden 6 ay geçmemiş olması ve aracın 3.000 km’den az mesafe yapmış olması,


Alacağınız online randevu ile İlk Buluşma’dan Ford farkını hissedin.

NELER KONTROL EDİLECEK?

"İlk Buluşma Programı" kapsamında aracınızla ilgili her türlü sorunuza cevap vermekle kalmıyor, aynı zamanda aşağıda detaylarını bulabileceğiniz temel kontrolleri ücretsiz olarak sunuyoruz.

Araç dışı kontroller
• Soğutma sıvısı seviye ve antifriz oranı kontrolü
• Motor yağ seviyesi kontrolü
• Fren hidrolik seviye kontrolü
• Hidrolik direksiyon seviyesi kontrolü (Eğer araçta mevcutsa)
• Lastik basınçlarının kontrolü ve gerekirse uygun basınca ayarlanması (TPMS resetleme işlemi gerektirir.)
• Lastik tabanı, yanağı ve jant yüzeyinin kontrolü
• Araç altında sıvı ve egzoz gazı kaçağı izleri olup olmadığının kontrolü
• Ön salıncak küresel mafsal (rotil) bağlantılarının görsel olarak kontrolü (ve gerekiyorsa tork anahtarı ile torklanması)

Araç içi kontroller
• Dış lambalar ve bunların kontrol lambalarının, gösterge paneli ve araç iç aydınlatmasının çalışma kontrolü
• Far ayarının kontrolü (Far ayarının yapılması gerekirse, ilave ücret çıkabilecektir.)

KAMPANYADAN NASIL FAYDALANABİLİRİM?

Tek yapmanız gereken; araç alımınızdan 15 gün sonra başlayarak, 180 gün ve 3.000 km’lik kullanımınız içinde yetkili servislerimize gelmek! Ücretsiz kontrolleriniz tamamlandıktan sonra, 99 TL ve üzeri aksesuar ve Ford Güvence alışverişlerinizde %15 indirim fırsatından anında faydalanacaksınız.

FKASKO

Ford’unuza özel hazırlanmış F Kasko, orijinal yedek parça hizmeti, uzman servis ekibi ayrıcalığı ve Ford güvenlik standartlarına uygun onarım garantisiyle kendinizi hep güvende hissetmenizi sağlıyor.

FKasko Nedir?

FKasko yalnızca Ford markalı araçlar için özel olarak hazırlanmış, Allianz Sigorta ve Axa Sigorta işbirliğiyle oluşturulmuş genişletilmiş bir kasko poliçesidir. Ford’unuzun hasar görmesi durumunda; Ford bayilerinde Yüksek Ford Güvenlik Standartlarına uygun orijinal yedek parçaları ve uzman eğitimli personel ile onarım işlemleri gerçekleştirilir.

Neden FKasko?

• Ford bayilerinde orijinal parça ve eğitimli uzman personelle Ford standartlarında onarım
• Muafiyetsiz orijinal cam değişimi
• Belirli bir limite kadar ekspertiz ve hızlı onarım ayrıcalığı
• %65’e varan hasarsızlık indirimi
• Deprem, terör gibi beklenmedik olaylar için muafiyetsiz sigortalama

FKasko’yu nereden satın alabilirim?

Ford’unuz için FKasko’nuzu Ford bayilerimizin sigorta birimlerinden, Allianz ve Axa Sigorta acentelerinden satın alabilirsiniz.

Ford bayiine uğrayın

FKasko indirimleri:

Fkasko’nuzu yaptırırken belirli meslek gruplarına özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Koç Ailem kartı sahiplerine %25 indirim fırsatından da yararlanabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi için size en yakın Ford bayiine uğrayın.


MESLEK İNDİRİMLERİ İNDİRİM ORANI (%)
TSK MENSUBU 20.0%
ÖGRETMEN 15.0%
ÖĞRETİM ÜYESİ 20.0%
POLİS 20.0%
MÜLKİ İDARE MENSUBU 20.0%
YARGI MENSUBU 10.0%
TSK MENSUBU EŞİ 20.0%
KOÇ AİLEM ÜYESİ 25.0%

FKasko ve Güvenlik

Kaporta ve boya işlemleri, günümüzde yüksek teknoloji ekipman kullanımı ve bilgi birikimi içermektedir. Ford Bayilerinde, kaporta onarımları yüksek teknoloji gerektiren ekipmanlar ve invertör punto teknolojisi ile fabrika standartlarında yapılmaktadır.

Boya kalitesi için, yüksek partikül tutma kapasiteli filtrelenmiş temiz ortamda, su bazlı boya teknolojisi ile boya işlemleri gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra su bazlı boya teknolojimiz ile çevreci ve temiz bir atmosfer sağlayarak, çevre kirliliği oluşmamasına katkı sağlamaktayız.

Kalitesi düşük yedek parçalar ve konusunda uzman olmayan eğitim almamış atölyelerde yapılan kaza ve onarım işlemleri bu şartları sağlayamaz, güvenlik riski ve kalite sorunları ortaya çıkar.