Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Fiat: Bakım ve Yetkili Servis

PERİYODİK BAKIM

Aracın uzun ömürlü olması için doğru bakım şarttır. Bu nedenle 1.3 MultiJet araçlarda her 10.000’de bir yağ bakımı olmak üzere her 20.000 km' de ana bakımlar yapılır. Periyodik bakım işlemleri kullanıcı el kitaplarında belirtilen zaman ve kilometrelerde yapıldığında aracınızın güvenliği ve maksimum performans ile kullanımı sağlanmış olur. Ayrıca aracınız kullanım süresince çevreye zarar vermeyecek emisyon standartlarında kalır.

Periyodik bakımlar FIAT yetkili servislerinde eksiksiz ve FIAT’ın tarif ettiği standartlarda yapılmaktadır.

PERİYODİK BAKIM TABLOSU


BAKIM PAKETİ HİZMETİ NEDİR?


Aracınızın bakımlarını Fiat yetkili servislerinin onarım kalitesiyle daha uygun fiyata yaptırmanız için bakım paketi hizmetini sunuyoruz. Aracınızı kullanım sıklığınıza göre size uygun olan kilometre seçeneklerini kapsayan bakım paketiyle, bakım bedelini önceden ödeyerek olası enflasyon ve fiyat artışlarından korunmuş olursunuz. Size en uygun bakım paketinizi aracınızı satın aldığınızda veya ilk bakımınızı yaptırıncaya kadar geçen süre içerisinde Fiat yetkili servislerinden satın alabilirsiniz.

FAYDALARI NEDİR?

Hesaplı

Enflasyon ve fiyat artışlarından etkilenmezsiniz.

Kolay

Aracınızı servise bakım için getirdiğinizde ödeme yapmazsınız.

Esnek

Farklı kilometre seçeneklerine göre ihtiyacınız olan paketi alırsınız.

Akıllı

Fiat’ın kullanıcı el kitabında tarif ettiği standartlardaki bakım planı takip edilir.

Güvenli

Fiat yetkili servislerinde fabrika eğitimli uzman teknik personel tarafından aracınız onarılır.

Koruyucu

Düzenli bakım aracınızın ikinci el değerini yükseltir.

Aktarılabilir

Aracınızı sattığınızda bakım paketi yeni sahibine devredilir.

PERİYODİK BAKIM NEDİR?

Aracın uzun ömürlü olması için doğru bakım gerekli. Bu nedenle 1.3 Multijet araçlarda her 10.000 kilometrede bir yağ bakımı olmak üzere, tüm araçlarda her 20.000 kilometrede (veya kilometre dolmazsa yılda bir kez) periyodik bakımların yapılması gereklidir. Kullanım kılavuzunda belirtilen periyodik bakım işlemleri, belirtilen zaman ve kilometrelerde yapıldığında;

Sürüş güvenliğiniz ve aracınızın maksimum performans ile kullanımı,
Ortaya çıkabilecek arızalara karşı önleyici tedbir alınması,
Aracın kullanım süresince çevreye zarar vermeyecek emisyon standartlarında kalması sağlanmış olur.

Sürüş güvenliğiniz ve aracınızın maksimum performans ile kullanımı, Ortaya çıkabilecek arızalara karşı önleyici tedbir alınması, Aracın kullanım süresince çevreye zarar vermeyecek emisyon standartlarında kalması sağlanmış olur.

SİZE EN UYGUN BAKIM PAKETİNİ SEÇİN

1 yıl 20.000 km

2 yıl 40.000 km

3 yıl 60.000 km

4 yıl 80.000 km

5 yıl 100.000 km

Paketler bir önceki periyodik bakımları kapsamaktadır. Örneğin 2 yıl 40.000 km paket seçeneği 1.3 ve 1.4 E6D motor tipinde bir araçta 2 ana bakım ve 2 ara bakım (yağ bakımı) olmak üzere 4 bakımı içermektedir. 1.6 motor tipinde bir araçta için ise 2 bakımı içermektedir.
Yıl ya da km hangisi önce dolarsa sona erer.


Orjinal Yedek Parça ve Yetkili Servis

Neden Orjinal Yedek Parça?

OPAR markası, Fiat Ricambi ve Fiat Accessori markaları ile birlikte orijinal ve eşdeğer parçalarda, Diğer Marka, Akü, Aksesuar ve Yağ markaları ile birlikte Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. bünyesinde ve güvencesinde hizmet vermektedir.  “TOFAŞ Yedek Parçası her yerde bulunur” imajını oluşturan ve bunu belleklere kazıyan OPAR, Tofaş’ın araç satışındaki başarısına büyük katkı sağlamıştır.

Bu parçalar;

Aracınızın güvenliğini, kalitesini, dayanıklılığını ve estetiğini korumasını sağlar.

Aracınızın orjinalliği korunur. Üretici garantisinin sürdürülmesini sağlar.

Aracınızı maksimum performans göstermesini sağlar.

Aracınızın ömrünü uzatır.

Maddi kazanç sağlar.

Neden Yetkili Servis?     

Fiat yetkili servislerinde orijinal yedek parçalarımız ve konusunda uzman eğitimli personelimiz tarafından üretici firma standartlarında bakım ve onarım hizmeti verilmektedir.  Yetkili servislerimizde yapılan ve müşterilerimiz tarafından bedeli ödenen işçilikler, kilometre sınırı olmaksızın 24 ay boyunca onarımı yapan yetkili servisin ve değiştirilen yedek parçalar kilometre sınırı olmaksızın 24 ay boyunca Fiat’ın garantisindedir.

Yetkili servislerimizde müşterilerimize ayrıcalıklı hizmetler sunmaktayız. Bakım ve mekanik  aksam onarımı için araçlarını servise bırakan ve aynı gün içinde teslim alamayan şahıs müşterilerimiz ücretsiz yedek araç hizmetimizden yararlanabilir. Aracı aynı gün içinde teslim edeceğimiz durumlarda ulaşım ihtiyacınızın olması durumunda gideceğiniz yere ulaşmanız için ulaşım hizmeti sunulmaktadır.  Ayrıca müşterilerimiz aracı serviste iken durumunu online olarak takip edebilirler.


Motor YenilemeGaranti dışı aracınız yüksek kilomteredeyse Fiat Yetkili Servislerine gelin. Aracınızın motor kontrolünü gerekliyse yenilenmesini yapalım. Hem işçilik ve parça garantisiyle hem de uzman personellerimizle aracınızı ilk günkü hale getirelim. Şimdi motor yenileme %50’ye varan indirimle 10.490TL’ den başlayan fiyatlara.