Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Ford: Akıllı Öneri Rehberi

Ford'unuzun teknolojilerinin nasıl çalıştığını öğrenin.

Aracınızın ön ve arka farları nasıl kontrol edilir?

Ford'unuzun ön ve arka farlarını kolayca kontrol edebilirsiniz... Tabii nasıl yapacağınızı biliyorsanız. Videoyu izleyerek farların kontrolü konusunda uzman olabilirsiniz.

Ön farlarınızın ampulünü nasıl değiştirirsiniz?

SORU: Kaç tane Ford sürücüsü far ampullerini kendi değiştiriyor? 

CEVAP: Bir. O da sizsiniz. Ön far ampulünü nasıl bir profesyonel gibi değiştirebileceğinizi öğreniniz.

Sürüş pozisyonu ve direksiyon nasıl ayarlanır?

Boyunuz uzun mu? Kısa mı? Yoksa orta boylu musunuz? Mükemmel bir ergonomi için sürücü koltuğunu ve direksiyonu nasıl ayarlayacağınızı öğreniniz.

Ön Yolcu' hava yastığı (Airbag) nasıl kapatılır/devre dışı bırakılır?

Arabada bebek var mı? Çocuğunuzu geriye bakan çocuk koltuğunda mı taşıyorsunuz? Öyleyse, çocuğunuzun güvenliği için ön yolcu hava yastığını kapalı konuma getirmelisiniz.

Araç camlarındaki buğulanma nasıl önlenir?

Camlarda buğulanmayı önlemek istiyorsanız bu kısa videoyu izleyiniz. Birkaç dakika içinde her şeyi daha net göreceksiniz!

Sileceklerin hızı nasıl ayarlanır?

İster hafifçe çiselesin, ister bardaktan boşanırcasına yağsın yağmurda araç kullanırken sileceklerinizin hızını bulunduğunuz koşullara göre ayarlayabilirsiniz. Nasıl olduğunu öğreniniz.

Ford Lastik Şişirme Kiti nasıl kullanılır? (Patlak lastik tamiri)

Lastiğiniz patlarsa ilk yardım müdahalesinde bulunmanız gerekir. Bu noktada Ford Lastik Şişirme Kiti imdadınıza yetişebilir. Nasıl kullanacağınızı öğreniniz.

Lastik basıncı (PSI/BAR) nasıl kontrol edilir? Basınç değerleri kaç olmalı?

Lastik basıncınızı kolayca kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, lastik basıncını kontrol etmeniz çok mühimdir. Bunu nasıl yapacağınızı öğrendikten sonra artık alışkanlık haline getireceksiniz.

Lastik basıncı (PSI/BAR) nasıl ayarlanır/değiştirilir?

Lastiklerinizi doğru basınca şişirdiğinizden tam emin değil misiniz? Bu kısa videoyu izleyiniz; bunu nasıl doğru şekilde yapacağınızı birkaç dakika içinde anlayacaksınız.

5 koltuklu C-MAX'te nasıl daha fazla saklama alanı açabilirsiniz?

C-MAX'iniz varsa koltuklarınızı katlamak için bir origami ustası olmanıza gerek yoktur. Veya koltuklarınızı sökmek için bir halter şampiyonundan yardım istemek zorunda değilsiniz. Bu videoda nedenini çok iyi anlayacaksınız.

Ford çocuk kilitlerini nasıl kullanırsınız?

Çocuklarınızın arka kapıları açmasını engellemek mi istiyorsunuz? Bu kısa videoyu izledikten sonra arka kapıları kilitlemenin çocuk oyuncağı olduğunu anlayacaksınız.

Alaşım jantlar nasıl temizlenir?

Alaşım jantlarınızı temiz tutmak için sadece iki şeye ihtiyacınız var: doğru temizleme ürünleri ve bir miktar el emeği. Bu ikisi nasıl en iyi şekilde kullanabileceğinizi keşfediniz.

Lastik diş derinliği ve lastik sırtı nasıl kontrol edilir?

Pratik video kılavuzumuzu takip ederek kısa sürede lastik dişi kontrol uzmanı haline gelebilirsiniz. Lastikleriniz, aracınızın yola temas eden tek parçasıdır. Bu nedenle, lastiklerinizde doğru miktarda diş bulunması çok önemlidir.

Yakıt tüketimi nasıl azaltılır?

Yakıt tasarrufu demek para tasarrufu demektir. En iyi yakıt tasarrufu ipuçlarını bu kısa videoda bulabilirsiniz.

Silecek lastikleri nasıl değiştirilir?

Birkaç dakika içinde silecek lastiği değiştirme sihirbazı haline gelebilirsiniz. Nasıl yapacağınızı öğrenmek için bu kısa videoyu izleyiniz.

Çeki demiri/kancası nerede bulunur ve nasıl takılır?

Çeki kancası ve çekme halkasının nerede olduğunu bilmek istiyorsanız bu video dışında bir şeye bakmanıza gerek yok.

Kaputu nasıl doğru şekilde açıp kapatırsınız?

Kaputun doğru şekilde açılması ve kapatılması aslında bir sanattır. Bu kısa videonun sonunda bu sanatı artık siz de icra edebileceksiniz.

Motor yağ seviyesi nasıl kontrol edilir ve yağ nasıl eklenir?

Aracınızın yağ seviyesinin kontrol edilmesi ve eklenmesi. Bu videoyu izledikten sonra bu işlemi hiç kimseden yardım almadan yapabileceksiniz.