Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Ford: Ford Bakım Paketleri

Aracınıza yaptıracağınız periyodik bakım, küçük sorunların büyüyerek, yüksek maliyetli sorunlara dönüşmesini önler. Böylece garanti kapsamındaki haklarınızın yanı sıra aracınızın ikinci el değeri de korunmuş olur. Kısacası, hem sizi hem de aracınızı korur!

Ford’un sunduğu bakım paketleri ile aracınızın periyodik bakımlarını araç satış esnasında ya da sonrasında satın alabilirsiniz.

Ne zaman ve nereden satın alabilir, nerede kullanabilirim?

Bakım paketlerini isterseniz aracınızın satışı esnasında, isterseniz daha sonra servis anında dilediğiniz Ford bayiinden satın alabilir, satın almış olduğunuz periyodik bakımı dilediğiniz Ford bayiinde uygulatabilirsiniz. Ford bayii uzman hizmetini ve orijinal yedek parça satın aldığınızı bilerek, daha iyi hissedeceksiniz.

Hangi modellerde satın alabilirim ve fiyatlar nedir?

Binek, Hafif ve Orta Ticari modellerimizde bakım paketlerini satın alabilirsiniz.

Detaylı model bilgilerine ve fiyatlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

> Binek Araçlar bakım paketleri fiyatları için tıklayınız.
> Ticari Araçlar bakım paketleri fiyatları için tıklayınız.

Neden avantajlıyım?

Hayatta düşünecek yeterince şey var. Bir de aracınızın periyodik bakım masraflarını düşünmeyin. Önceden satın aldığınız bakım paketleri sayesinde, periyodik bakıma dair maliyetleri sonradan düşünmenize gerek yok.

Aracınızın periyodik bakımlarını, 2’li, 3’lü ve 4’lü (ve üstü) bakım paketleri şeklinde satın aldığınızda, ayrı ayrı satın almanız durumunda oluşacak fiyatlar üzerinden sırasıyla %5, %10 ve %15 indirim elde edeceksiniz. Ayrıca toplu ve önden satın alarak, ileriki senelerde olabilecek periyodik bakımın muhtemel fiyat artışlarından da etkilenmemiş olacaksınız. Kısacası kafanız rahat olacak!

Aracınızı satın alırken bakım paketlerini satın almayı tercih ederseniz, Her Şey Dahil Finans Paketi ile, bakım paketleri maliyetlerini de tıpkı FKasko, Ford Güvence ve Aksesuarda olduğu gibi aracınızın kredisine dahil edebilirsiniz.