Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Ford: SYNC Ve Bluetooth® Desteği

Ford Sync Teknolojisiyle Hayata Bağlanın 

Ford SYNC teknolojisi, Ford aracınızın sürüş keyfini çok daha güvenli bir şekilde yaşamanıza yardımcı olan gelişmiş araç içi multimedya sistemidir. Birçok fonksiyonu bünyesinde barındıran SYNC teknolojisi ile araç içerisinde ellerinizi direksiyondan kaldırmadan son derece basit Türkçe sesli komutlar ile telefon görüşmelerinizi yapabildiğiniz gibi favori müziğinizi dinleyebilirsiniz ve dünyada ilk kez araç içi multimedya sistemi üzerinden bankacılık uygulamanızı yönetebilirsiniz.

Yeni SYNC 3 sistemi akıllı telefonlardan aşina olduğunuz tıklama ve kaydırma fonksiyonları, daha da geliştirilmiş Türkçe sesli komutlar ve artırılmış fonksiyonellik üzerine kurulmuştur. Bu özelliklerin tümü sürüş esnasında aracınızın multimedya özelliklerini kumanda ederken ellerinizin direksiyonda ve gözlerinizin yolda olmasını sağlamak için tasarlanmıştır.


ATM mi arıyorsunuz, acil bankanızın çağrı merkezini mi aramanız gerek ya da piyasa bilgilerine mi ihtiyacınız var? Tüm bu işlemlerinizi şimdi SYNC3’e eklenen Yapı Kredi Mobil uygulaması ile Türkçe sesli komutlarla aracınızın içinden gerçekleştirebileceksiniz!

Yapı Kredi Mobil Uygulaması'nı App Store ve Google Play Store'dan hemen indirebilirsiniz!

> Google Play Store'dan indirin

> App Store'dan indirin

Ford SYNC 3


SYNC sisteminin en gelişmiş versiyonu olan SYNC 3, SYNC ve SYNC 2 sistemlerinin fonksiyonelliğini bir üst seviyeye taşıyor. Daha kolay arayüzü ile istediğiniz bilgiye daha kolay ulaşmanızı sağlıyor.

8” dokunmatik ekran, SYNC 3 ile akıllı telefonlarınız veya tabletlerinizde bulunan sürükle bırak fonksiyonunu navigasyon alanında dahi kullanmanıza olanak sağlıyor. Ford SYNC 3 AppLinkile birlikte Apple CarPlay sistemleriyle de bağlanıyor.Yenilenen arayüzüyle SYNC 3 menüler arasında geçişi daha da kolay hale getiriyor.

Yeni ve daha büyük olarak geliştirilen dokunmatik ekrandaki butonlarla bilgiye ulaşmak daha hızlı ve daha kolay. Akıllı telefon ikonları ile geliştirilen arayüzle daha hızlı ve anlaşılır bir şekilde aracınızın multi-medya özelliklerini yönetebilirsiniz.

SYNC 3, SYNC 2'ye oranla 10 kat daha hızlıdır. Böylece bir menüye tıkladığınızda, ikonu kaydırdığınızda veya sesle kontrol ettiğinizde, daha hızlı performansın tadını çıkaracaksınız.


SYNC 3 Apple iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonunuzu aracınıza bağlamanıza imkan tanır.

Bağlantıyla aracınızın 8” dokunmatik ekranında SYNC 3 arayüzü yerine akıllı telefonunuzdan aşina olduğunuz ekran görüntülenir.

Arayüz sayesinde uygulamalarınızı Ford'unuzda yer alan dokunmatik ekrandan veya araç içi butonlardan yönetebilir veya basit sesli komutları kullanabilirsiniz. Haritalara, müziğe ve daha fazlasına en konforlu yöntemi kullanarak ulaşabilirsiniz.

Akıllı telefonunuza iletilen mesajlarınızın okunmasını sağlayabileceğiniz gibi, ses kontrolüyle mesaj yazabilir ve bu mesajları sevdiklerinize iletebilirsiniz.


Ford SYNC 2


Sesli Kontrol sistemine ve dokunmatik ekran özelliğine sahip Ford SYNC 2, 8” renkli ekranı ile telefon, radyo kontrolü, klima kontrolü ve opsiyonel navigasyon özelliklerini bir arada sunmaktadır.

Ford SYNC


Ford SYNC sistemi Bluetooth bağlantısı ile aracınızın müzik sistemi üzerinden telefon görüşmelerinizi yapmanıza, cep telefonunuza gelen mesajların sesli okunabilmesine ve MP3 müzik çalarınızda veya mobil telefonunuzda yer alan müzik içeriğini Türkçe sesli komutlar ile kontrol edebilmenize olanak tanır. AppLink özelliğiyle, sisteme uyumlu popüler iOS uygulamalarını sesli komutlar ile kontrol edebilirsiniz. AppLink teknolojisiyle sesli kitaplarınızı (Audiobook) ya da Spotify'da en sevdiğiniz şarkıları dinlemek çok kolay. Ford SYNC ayrıca Acil Durum Yardımı özelliği sayesinde kaza durumunda 112 Acil Yardım Servisi ile iletişime geçerek, koodinatlarınızı sizin için acil yardım ekiplerine iletir.