Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Ankara Test Sürüşü

Açık Rıza Beyanına ulaşmak için tıklayınız. 6698 Sayılı Kanun düzenlenmesi uyarınca kişisel verilerimin nasıl korunacağına ve işleneceğine dair aydınlatma metni ile Tanoto tarafından aydınlatıldım ve kişisel verilerimin bu kapsamda işlenmesine onay veriyorum.

6563 Sayılı Kanun kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.

Form gönderiliyor lütfen bekleyiniz...

Test Sürüşü Nedir?

Test sürüşü, potansiyel bir otomobil alıcısının, belirli bir aracı yakından inceleme ve deneme fırsatı bulduğu bir sürüş deneyimidir. Bu deneyim, araç almak isteyen kişinin aracın performansını, sürüş özelliklerini ve genel kullanım deneyimini değerlendirmesine yardımcı olur.

Tanoto olarak, satın almayı düşündüğünüz araçlar özelinde test sürüşü imkanı sunuyoruz. Ford, Fiat, Renault, Dacia ve Chery marka araçlar özelinde Tanoto aracılığı ile Ankara’da test sürüşü yapabilirsiniz. Bu sayede satın alacağınız sıfır araç teknik ve tasarım özelliklerini tecrübe edebilir, sürüş deneyimi kazanarak aracın sizler için olan uygunluğunu tespit etme şansınız vardır. Satış danışmanlarımız ile yapacağınız test sürüşleri esnasında, araç hakkında detaylı bilgi alarak rotanızı tamamlarsınız, bilgi alırken aynı zamanda aracın tüm özelliklerini deneyimleme şansı kazanırsınız.

Neden Test Sürüşü Yapılır?

Test sürüşü, araç almayı düşünen bir kişinin aracı gerçek sürüş deneyimi yaşayarak inceleme ve değerlendirme fırsatı bulduğu bir süreçtir. Bu süreç, aracın kişisel ihtiyaçlara, sürüş beklentilerine ve gereksinimlere uygun olup olmadığını anlamak için oldukça önemlidir. Test sürüşü, otomobil alıcılarına aracın performansını, sürüş özelliklerini ve genel kullanım deneyimini değerlendirme şansı sunar.

Beğendiğiniz araç için test sürüşü yaparken, aracı şehir içi trafiğinde, çevre yolunda, yokuş tırmanışlarında ve farklı yol koşullarında test ederek, aracın sizin sürüş alışkanlıklarınıza, kullanım sıklığına ve amacınıza uygun olup olmadığını değerlendirebilirsiniz. İşte test sürüşü yapmanız için bazı nedenler:

1.Aracın performansını, güvenlik özelliklerini test sürüşü yaparken değerlendirme fırsatı bulursunuz. Örneğin hızlanma derecesi, frenleme sistemi gibi birçok performans özelliklerini deneyimleyebilirsiniz.

2.Test sürüşü esnasında aracın konfor ve sürüş deneyimini test etme şansınız da bulunur. Bu sayede aracın yol tutuş gücü, direksiyon tepkileri ve sürüş hissini deneyimlersiniz. Ek olarak, aracın iç tasarımının ne kadar konforlu ve size daha uygun olduğunu da test sürüşü yaparken anlama imkanınız bulunur.

Test Sürüşü Şartları

Satın alacağınız aracın motor özelliklerinden ne kadar konforlu bir sürüş deneyimi sağladığına kadar birçok sorunun cevabı test sürüşü yaparken anlaşılmaktadır. Fakat test sürüşü yapmak için çeşitli test sürüşü şartları bulunur. Öncelikle sürücü belgesine sahip olmanız gerekmektedir. Sürücü belgesi olmayanlar test sürüşüne katılmamaktadır. Sürücü belgesine sahip olmanıza ek olarak 18 yaşın üstünde olmanız gerekmektedir. Tanoto güvencesi ile Ankara’da test sürüşü yapmak için web sitemiz üzerinden randevu oluşturmanız gerekmektedir. Yukarıdaki formu doldurarak test sürüşü randevunuzu kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Form aracılığı ile test sürüşü yapmak istediğiniz marka ve modeli belirtmeniz gerekmektedir.

Test Sürüşü Ücretli mi?

Tanoto’da Ford, Fiat Renault, Dacia ve Chery marka araçlarımızda oluşturacağınız test sürüşü randevusu tamamı ile ücretsizdir. Randevunuzu takiben ilgili şube satış danışmanlarımız sizinle iletişime geçecek ve gerekli bilgilendirmeleri tarafınız ile paylaşacaktır.

Tanoto ile Hemen Test Sürüş Randevusu Oluşturun!

Hayalini kurduğunuz aracın tüm özelliklerini şimdi Tanoto’ da randevu oluşturarak keşfetmeye hazır olun. Yukarıdaki formu kullanarak hemen randevu oluşturabilirsiniz.