Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Hakkımızda

Hakkımızda

Otomotiv sektöründe, 1992 yılından bu yana bulunan Tanoto; Ford, Fiat, Renault, Dacia binek ve ticari araç bayilikleri ile otomotivle ilgili tüm çözümleri tek çatı altında buluşturarak, yeni ve ikinci el satış, satış sonrası, sigorta hizmetleri ile müşterilerimize en iyi satın alma ve satış sonrası hizmet deneyimini yaşatmaktadır.

Geniş araç filomuz ve yurt geneline yaygın 500 anlaşmalı servis ağımızla her sektörden müşterimize Uzun Dönemli Kiralama hizmetini TanFilo markamızla devam ettirmekteyiz. Hedefimiz müşterilerimizin maliyetlerini düşürmek, karlılık ve verimlilik sağlamak; kaliteli, hızlı ve sorunsuz hizmet vermektir.

Uzun döneme dayanan iş tecrübemiz, bilgimiz ve güvenirliliğimiz ile müşterilerimize ikinci el araç satışında daha yakın olabilmek amacıyla, ikinci el online açık artırma hizmetini haftada 5 gün olarak Tanotodan.com markamızla sunuyoruz. Amacımız, ikinci el müşterilerimizde satın alma memnuniyetini sağlamak ve değer yaratmaktır.

İkinci el araç odağındaki kaliteli hizmetimiz ve geniş ürün yelpazemizle müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere 7 noktada Tanoto2.el markamızla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Hedefimiz her zaman üstün hizmet kalitesi sunmak ve güven yaratmaktır.

Bireysel ve kurumsal sigortacılığın doğru ve güvenilir adresi olarak işinde uzman ekibimizle müşterilerimizle buluşuyoruz. Amacımız müşterilerimize Tansigorta deneyimini yaşatmak ve geleceğe güvenle bakmalarını mümkün kılmaktır.

Tanoto, kurumsal yapısında “ Mutlu Çalışan = Kaliteli İş” ilkesiyle iç ve dış müşteri önceliğine önem vererek 7 noktada 80.000 m² açık, 40.000 m² kapalı alanda 400’ün üzerinde çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

Uzmanlığımıza güvenerek yola çıkan herkesin, her zaman en iyi Tanoto deneyimini yaşaması amacıyla otomotivle ilgili tüm çözümleri geliştirmeyi sürdürüyoruz.

1992

Tanoto’nun başlangıcı olan Gülle Otomotiv, Tofaş Yetkili Satıcısı olarak hizmet hayatına başladı.

Ford yetkili satıcılığı başladı.

1997
1998

İç ve dış müşterilerin sigorta ihtiyaçlarını karşılamak üzere Tan Sigorta şirketi kuruldu.

Kurumsal müşterilerin uzun dönemli araç kiralama taleplerini karşılamak üzere TanFilo birimi kuruldu.

2006
2007

Hasar Onarım Merkezi kuruldu.

2. el, servis ve yedek parça hizmetlerini kapsayan Fiat Plaza açıldı.

2010
2012

TanFilo İstanbul Şubesi açıldı.

İkinci el online açık artırma hizmeti haftada 5 gün olarakTanotodan.com markasıyla başladı.

2015
2016

2. el, servis ve yedek parça hizmetlerini kapsayan Renault&Dacia Plaza açıldı.

İkinci el perakende araç satış hizmeti, Tanoto2.el markasıyla kurumsallaşma süreci başladı.

2017
2018

Türkiye’nin en başarılı şirketlerinin listelendiği Fortune 500 sıralamasında Tanoto, Türkiye geneli sıralamasında 319. ve otomotiv sektöründe ise 10. sırada yer aldı.

Fortune 500 sıralamasında Tanoto, Türkiye genelinde 307. ve otomotiv sektöründe ise 7. oldu.

2019
Yüksek hizmet
Yüksek Hizmet Kalitesi
Müşteri memnuniyeti
Müşteri Memnuniyeti
Çevreye saygı
Çevreye ve İnsana Saygı
Yaygın hizmet
Yaygın Servis ve Hizmet Ağı