Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Clio
İncelediğiniz araç:

Renault Clio


Renault araç modelleri arasında uzun yıllardır çok satan Clio, yepyeni tasarımı ve farklı çizgileriyle yeni sahiplerini bekliyor. Tasarımındaki dinamizim ve performansıyla dikkatleri çekmeyi başaran Renault Clio, sahiplerini ayrıcalıklı hissettiriyor. Tanoto Renault şubesinde Clio sahibi olun ve her anlamda tatmin edici bir seçeneğe yönelmenin ayrıcalıklarını yakalamaya başlayın!

932.000₺
’den başlayan fiyatlarla
Clio
TL

932.000₺

Kredi Hesapla
Yakıt Türü

YAKIT TÜRÜ

Benzin
Şanzıman

ŞANZIMAN TÜRÜ

Manuel
Motor

MOTOR

1.0 SCe
Motor Gücü

MOTOR GÜCÜ (HP)

65 bg
Tamir

Clio Tanoto güvencesi ile sizinle buluşmayı bekliyor. Üstelik filo kiralama, teknik servis ve sigorta gibi konularda da başarılı hizmet alabilirsiniz.

Clio, tasarımda iddialı olduğu kadar motor seçenekleriyle de farklı tüketici sınıflarına hitap ettiğini kanıtlamayı başarıyor.

Galeri

Dış Tasarım

İç Tasarım

Renault Clio Tasarımı

Clio, uzun yıllardır tercih edilen iddialı bir araç olmasının yanında dinamik hatları ve dikkatleri çekmeyi başaran detayları sayesinde ilk bakışta cezbedici bir modele dönüşmeyi başarıyor. Ön kısımda ızgara, farlar ve logo ile bütüncül bir tasarım tercih edilmesi Clio’nun görüntüsüyle bütün Renault severleri etki altına alacak bir model olmasını sağlıyor. Özellikle C şeklindeki Pure Vision LED farlar sayesinde tasarımda kusursuzluğun yakalanması arzu ediliyor.

Dış tasarımda tercih edilen bütünlük iç mekânda da kendisini hissettirmeyi başarıyor. Direksiyon simidine yerleştirilen kontrol tuşları kadar orta kısımda yer alan geniş multimedya ekranı tasarım anlamında iddiayı sürdürüyor. Özellikle sportif bir görünüm yakalamak isteyenler için sunduğu koltuk seçenekleri ve ekstra özelliklerle Renault Clio tasarımı ne denli önemsediğini kanıtlamayı başarıyor. İkinci el araç piyasasında da Renault araçlarının sunduğu güvenilirlik, performans ve dayanıklılık gibi özellikleri ikinci el araba alıcılarının tercih aşamasında büyük bir önem taşıyor.


Renault Clio Performans ve Teknik Özellikler

Clio, tasarımda iddialı olduğu kadar motor seçenekleriyle de farklı tüketici sınıflarına hitap ettiğini kanıtlamayı başarıyor. 1.0 SCe 65 bg, Turbo 1.0 TCe 90 bg, Turbo 1.0 TCe ECO 100 bg, Turbo 1.0 TCe X-Tronic 90 bg gibi birbirine alternatif olan motor seçenekleri hem yakıt tasarrufu hem de yüksek performans ile ilgili en önemli konu. Süspansiyon sistemi ve kabin içinde ses yalıtımını zirveye çıkaran yönleriyle yolculuk esnasında bambaşka bir deneyime kapı aralıyor.

Motor ve performansı kadar sürüş esnasında işlevselliği hissettiren detaylar da Renault Clio için adeta bir devrim niteliğinde. Easy Link multimedya sistemiyle sadece geniş bir ekran değil aynı zamanda yüksek çözünürlüğü yakalamak mümkün. Apple Car Play ve Google Maps ile uyumlu haritalar ekranı sayesinde sürüş sırasında pek çok ayrıcalığı elde ediyorsunuz. Üstelik kablosuz şarj özelliği ile şarj kablosu sorununu ortadan kaldırmak da düşündüğünüzden çok daha kolay. Hız ayar ve sınırlayıcı, otomatik farlar, eller serbest park destek sistemi ve çok daha fazlasıyla Renault Clio Tanoto güvencesi ile sizinle buluşmayı bekliyor. Üstelik filo kiralama, teknik servis ve sigorta gibi konularda da başarılı hizmet alabilirsiniz.

Diğer Renault Araçları