Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Egea Sedan

Fiat Egea Sedan

Fiat Egea Sedan, gençler, aileler ve şirket filoları için Fiat marka araçlar içerisinde oldukça kullanışlı pek çok özellik sunar. Tasarım, konfor, performans ve güvenlik özelliklerinin birleşimiyle Fiat Egea Sedan oldukça popüler bir seçimdir. Geniş bir bagaj hacmine sahip Fiat Egea Sedan farklı motor ve şanzıman seçenekleriyle tüm beklentilerinizi karşılamaktadır. Konfor ve tasarım özelliklerinin yanında Fiat Egea güvenlik özellikleri ile de ön plandadır.

864.900₺
’den başlayan fiyatlarla
Egea Sedan
TL

864.900₺

Kredi Hesapla
Yakıt Türü

YAKIT TÜRÜ

Benzin
Şanzıman

ŞANZIMAN TÜRÜ

Manuel
Motor

MOTOR

1.4 FIRE
Motor Gücü

MOTOR GÜCÜ (HP)

95 HP
Tamir

BİR OTOMOBİLDEN DAHA ÖTESİ

Egea Sedan sizlere Tanoto kalite ve güvencesi ile üstün hizmet anlayışı gözetilerek sunulmaktadır. Egea sedan fiyat bilgisine alanında uzman ekibimizin satış öncesi ve satış sonrası sunduğu destek ile kaliteli hizmetlerden faydalanarak ulaşabilirsiniz. Siz de sıfır Egea Sedan olmak için daha fazla geç kalmayın. Tanoto güvenilir hizmetleri ile sahip olmak istediğiniz araçla ilgili tüm ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir.

Galeri

Dış Tasarım

İç Tasarım

Egea Sedan Yüksek Performans Özellikleri

Fiat Egea Sedan, manuel-otomatik vites, dizel-benzin-hybrid yakıt seçenekleriyle ve 1.4 95 HP, 1.5 130 HP, 1.3 95 HP, 1.6 130 HP olmak üzere 4 farklı motor ve şanzıman çeşitleriyle güçlü bir otomobil olarak karşımıza çıkıyor. Böylece hem şehir içi yolculuklarınızda hem uzun kilometreler yaptığınız yollarda konforlu bir sürüş elde edebilirsiniz. Fiat Egea Sedan, araç sahiplerine performanstan veya stilden ödün vermeden yakıt verimliliği sunarak ekonomik bir sürüşün keyfini birlikte çıkarma olanağı tanıyor.

Fiat Egea Sedan özellikle C segmentinin 520 litrelik en geniş bagaj hacmi sayesinde geniş aileler tarafından tercih edilmektedir. Özellikle de, kullanışlı iç tasarımı ile şirketlerin filolarının sıklıkla tercih ettikleri modellerin başında gelmektedir. Dış tasarımı şık ve çekici, her ortamda tarzıyla kendini ifade etmek isteyen gençler için de mükemmeldir. Fiat Egea Sedan yakıt tasarrufunu sağlayarak bol miktarda güç sunan motor performansı ile oldukça etkileyicidir. Tüm bu özellikleri ile Egea Sedan, Türkiye’nin en çok tutulan otomobil modelleri arasında en üst sıralarda yer almaktadır.

Üstün Yakıt Tasarrufu ve Verimlilik 

Fiat Egea Sedan, mükemmel yakıt verimliliğine sahip ekonomik bir otomobil arayan şirketler için mükemmel bir seçimdir. Fiat Egea Sedan, piyasadaki en verimli otomobillerden biridir. Sadece sedan gövde tipine özel Eller Serbest Bagaj Sisteminin yanı sıra Sürücü Yorgunluk Asistanı, Şerit Takip Sistemi, Hız Sabitleyici, Hız Sınırlayıcı ve Kör Nokta Uyarı Sistemi teknolojileri seçeneklerine de sahiptir. Full led ön farlar, 10’’ tablet ekran ve carplay, android auto desteği, 7 inç renkli dijital gösterge paneli, Kör Nokta Uyarı Sistemi, 17 inç elmas kesim alaşımlı jantlar, Fiat Egea Sedan’ı dikkat çekici hale getirir. 

Fiat Egea Sedan Tanoto'da Sizleri Bekliyor

Hem özel hem de iş amaçlı kullanım için popüler bir seçim olan Fiat Egea Sedan, herkesin çeşitli ihtiyaçları ile uyum sağlayan, ekonomik ve verimli bir otomobil arayanlar için ideal bir seçenek. Detaylı bilgilere ulaşmak için Tanoto Fiat Satış Danışmanımıza 549 804 17 81 numaralı telefon ile ulaşabilirsiniz.

Diğer Fiat Araçları