Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Megane Sedan
İncelediğiniz araç:

Renault Megane Sedan

Türkiye pazarında en sık tercih edilen Renault araç modelleri arasında yer alan Renault Megane, 1995 yılından beri yolların vazgeçilmezleri arasında. Fiyat – performans aracı olarak uzun yıllardır tüketicileri tatmin etmeyi başarır. Benzersiz tasarımı ve yüksek performansı sayesinde Renault Megane sahibi olmak ayrıcalıklı bir seçim olacak

Renault Megane Özellikleri

Binek otomobil satın almak isteyenler için alternatiflerin başında gelen Megane, Türkiye’de farklı motor seçenekleri ile satışa sunuluyor. 1,3 ve 1,5 litrelik motor seçenekleri performans konusunda tatmin edici seçenekler sağlarken aynı zamanda bütçeye uygun bir Megane satın alma konusunda da iddialı. 1,3 TCe motor 6 ileri ve 7 iler vites seçenekleriyle satışa sunulurken üçüncü motor seçeneğinde 1,5 Blu dCi var. Motor özelliklerine ve performansına bağlı olarak beygir ve tork üretim kapasiteleri de farklılık gösteriyor.


1.182.000₺
’den başlayan fiyatlarla
Megane Sedan
TL

1.182.000₺

Kredi Hesapla
Yakıt Türü

YAKIT TÜRÜ

Benzin
Şanzıman

ŞANZIMAN TÜRÜ

Manuel
Motor

MOTOR

1.3 TCe
Motor Gücü

MOTOR GÜCÜ (HP)

140 bg
Tamir

Bu çerçevede Renault Megane çok yönlülüğü ile dikkat çeken bir araç olmayı başarıyor.

Megane sadece görselliği ve tasarımıyla değil sürüş esnasında sunduğu yüksek standartlarla da ideal bir alternatif olmayı başarıyor.

Galeri

Dış Tasarım

İç Tasarım

Renault Megane Tasarım

Hem iç mekân hem de dış mekân tasarımında çok iddialı bir seçenek olan Renault Megane, tüketiciler için en doğru alternatiflerden biri. Renault logosu ile bütünleşen ön tasarım daha keskin ve dikkat çekici bir araç yapısı sağlıyor. Bu tasarımı bütünleyen farlar ise sadece işlevsel oluşlarıyla değil keskin hatlarıyla destek oluyor.

Dış tasarımı fazlasıyla tatmin edici olan Megane, iç tasarımda da iddiasını ortaya koyuyor. Sürücü performansını iyileştirmeye odaklanan iç mekânda yüksek teknoloji ve konfor bir arada bulunuyor. 9,3 inç Easy Link multimedya sistemi ve 10,2 inç gösterge ekranı sayesinde sürüş esnasında pek çok işlemi kolayca gerçekleştirmek mümkün. Head up display, elektrokrom çerçevesiz dikiz aynası ve çok daha fazlası ile siz de Megane ayrıcalıklarını Tanoto ile tercih edebilirsiniz. Ayrıca rakiplerine oranla uygun fiyat seçenekleri sunan Renault ikinci el araç piyasasında da uygun bir seçenek haline dönüşüyor.

Renault Megane Performans Özellikleri

Megane sadece görselliği ve tasarımıyla değil sürüş esnasında sunduğu yüksek standartlarla da ideal bir alternatif olmayı başarıyor. Özellikle şehir içi ve şehirler arası sürüş sırasında yakıt tasarrufuyla sürücüler için tatmin edici bir deneyim sağlıyor. Farklı motor seçenekleri sayesinde tüketicilerin beklentilerine uygun deneyimlere de olanak tanıyor. Bu çerçevede Renault Megane çok yönlülüğü ile dikkat çeken bir araç olmayı başarıyor.

Diğer Renault Araçları