Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Trafic Panelvan
İncelediğiniz araç:

Renault Trafic Panelvan

Ticaretin Gücü: Renault Trafic Panelvan

İş dünyasının ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan Renault otomobilleri arasında yer alan Trafic Panelvan, yüksek taşıma kapasitesi ve pratik kullanımı ile öne çıkıyor. Geniş yükleme alanı, akıllı depolama çözümleri ve verimli motor seçenekleri ile Trafic Panelvan, ticari faaliyetlerinizi en üst düzeye çıkarır.


1.242.900₺
’den başlayan fiyatlarla
Trafic Panelvan
TL

1.242.900₺

Kredi Hesapla
Yakıt Türü

YAKIT TÜRÜ

Dizel
Şanzıman

ŞANZIMAN TÜRÜ

Manuel
Motor

MOTOR

2.0 Blue dCi
Motor Gücü

MOTOR GÜCÜ (HP)

150 bg
Tamir

Günlük hayatınızı kolaylaştıracak her şeyi düşündük

Renault Trafic Panelvan fiyatları, kampanyalar ve farklı satın alma seçenekleri hakkında bilgi ve destek almak için sitemizi ziyaret edebilir, hemen bu araca sahip olabilirsiniz.

Galeri

Dış Tasarım

İç Tasarım

İşinizi Kolaylaştıran Renault Trafic Panelvan 

Taşımacılık ihtiyaçlarına pratik ve güvenilir bir çözüm sunan Renault Trafic Panelvan modern ve dinamik tasarımı, şehir içi taşımacılıkta ve uzun yolculuklarda etkileyici bir performans sergilemektedir. Geniş ve düzenli bir yük alanı, farklı sektörlerde faaliyet gösteren iş sahiplerinin ihtiyaçlarına yönelik esnek bir çözüm sunan Renault Trafic Panelvan, iş ekipmanlarınızı güvenli ve düzenli bir şekilde taşımanızı sağlayarak iş süreçlerinizi daha verimli hale getirir. 6m3’e kadar yükleme ve 87,1L’ye kadar depolama kapasitesiyle alanı verimli şekilde kullanmaya imkan tanır. 4,15 m’ye yakın yükleme uzunluğu kullanılabilirliği optimum seviyeye çıkarır. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde çalışmaya uygun hale gelen A4 boyutlu döner stand ile mobil ofisinizde her an, her işinizi tamamlamaya hazırsınız.

Renault araba modelleri arasında yer alan Trafic Panelvan, güçlü motor seçenekleri ve yakıt ekonomisi ile dikkat çekmektedir. İşletme maliyetlerinizi minimize ederken, otomatik şanzıman seçeneği ile sürüş konforunu artırır. Akıllı teknolojik özellikleri, sürücü ve yük güvenliği konusundaki beklentilere yanıt verir. Panelvanın iç mekanı, sürücü ve yolcu konforunu düşünerek tasarlanmıştır. Geniş cam alanları, ergonomik kontroller ve kullanıcı dostu bilgi-eğlence sistemi, sürüş deneyimini daha keyifli hale getirir. Yükseklik ve bel destek ayarlarına ek olarak kol dayamasıyla sürüşü kolaylaştırarak konforlu hale getirir. Renault Trafic Panelvan, işinizi kolaylaştıran bir mobil çalışma platformu olarak, taşımacılık ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Güvenlik ve Sürüş Asistanları 

Sürüş esnasında olası çarpışmaları önleyen çarpışma önleme asistanı, kemer ikaz uyarısı, sürücü hava yastıkları, şerit takip asistanı ve kör nokta uyarı sistemi gibi özellikler, sürücüye ekstra bir koruma sağlar. Ek olarak merkezi kilit sistemine sahip olan Renault Trafic Panelvan, opsiyonel  geri görüş kamerası, park sensörleri ve çevresel hava yastıkları gibi özellikleriyle de güvenlik standartlarını yükseltir. Hız ayar ve sınırlayıcısı sayesinde sürüşü güvenle hale getirir. Apple CarPlay donanımlı Easylink 8” dokunmatik ekranı sayesinde Bluetooth ve USB bağlantısına imkan verirken kablosuz şarj cihazıyla uzun süreli bağlantı imkanı sağlar.

Taşıma süreçlerinizi kolaylaştıracak bagaj eşiği, alüminyum tavan barı, çeki demiri paketi ve 12V-220V dönüştürücü eklentilerini edinebilir, Panelvan aracınızı kullanışlı hale getirmek için ahşap kaplama, yan basamak, LED aydınlatma ve ön cam rüzgarlığı gibi eklentileri tercih edebilirsiniz.

Siz de Renault Trafic Panelvan aracımızı incelemek için showroomlarımıza gelebilir, detaylı bilgi için Tanoto Renault Satış Danışmanımıza 0 549 806 97 70 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

 Diğer Renault Araçları