Fiyat Listesi

FİYAT LİSTESİ

Test Sürüşü

TEST SÜRÜŞÜ

Kredi Hesapla

KREDİ HESAPLA

Servis Randevusu

SERVİS RANDEVUSU

Araç Değeri Öğren

ARACININ DEĞERİNİ ÖĞREN

Tanoto Fiat Yetkili Servis

Tanoto Fiat Yetkili Servis

Fiat Yetkili Servisi olarak kullandığımız orijinal yedek parça ve uzman personelimiz sayesinde aracınıza en iyi bakımı garanti ediyoruz.

RANDEVU OLUŞTURUN
Servis

Servis Randevusu

RANDEVU OLUŞTUR
Servis

Hasar Onarım Merkezi

İNCELE
Ekspertiz

F Ekspertiz

F EKSPERTİZ NEDİR?

Tanoto Fiat Yetkili Servis

Tanoto Ankara Fiat Yetkili Servisi olarak aracınıza doğru bakımı daima garanti ediyoruz. Uzman personellerimiz, kullandığımız orijinal parçalar sayesinde aracınızı tam olarak Fiat güvencesi altına alıyoruz. Fiat marka araçlarınızın tüm bakım ve onarım işlemlerini Tanoto Fiat Yetkili Servisinden kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Ankara’da bulunan merkezi konumu ve herkesçe bilinen üst düzey hizmet kalitemiz sayesinde müsteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz. 

Fiat Yetkili Servisi olarak sağladığımız tüm hizmetlerimizin detayları aşağıda açıklanmıştır. Detaylı bilgi almak ve doğrudan randevu oluşturmak için Tanoto Fiat Dijital Servis Danışmanına 0 554 540 75 77 numaralı telefon hattından ulaşabilirsiniz. 

RANDEVU AL KAMPANYALAR
Ford servis

Hizmetler

Fiat Hızlı Servis

Tanoto Fiat Yetkili servisinde müşterilere sağlamış olduğumuz Hızlı Servis hizmeti kapsamında 1 saat içerisinde aracınıza işlem yaptırma şansı bulabilirsiniz. Aracınızın onarımı en geç bir saat içerisinde tamamlanarak müşterilere teslim edilir. Hızlı Servis hizmeti içerisinde ek servis ücreti talep edilmez. Yaptırmak istediğiniz ek işlemlere göre ücretlendirme yapılabilir. Fiat Hızlı Servis kapsamında tüm Fiat modelleri yer almamaktadır. Randevu aşamasında servis danışmanından ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Fiat Yetkili Servis Koruma Hizmetleri

Tanoto Fiat Yetkili Servisi olarak sağladığımız hizmetler arasında yer alan Koruma hizmeti sayesinde aracınızın uzun ömürlü olması sağlanır ve güvenliği artırılır. 

Koruma kapsamında yer alan Araç Altı İzolasyon hizmetimiz ile yol zemini ve lastiklerden kaynaklanan ses ve gürültünün belirli ölçülerde araç içine girişi engellenir. 

Karbon temizleme hizmeti sayesinde aracın ömrü uzatılır, yakıt tüketimi azaltılır ve motor performansı artırılır. Fiat Karbon Temizleme hizmeti ile aracınızın yakıt sistemi temizlenirken Emme Manifoldu Temizleme hizmeti ile aracınızın hava emiş sistemleri temizlenir.

Oto Koruma Hizmeti kapsamında, aracın motorunun toz, yağ ve çamur gibi dış etkenlerden temizlenmesi ve aracın detaylı iç temizliği sayesinde kötü kokuların, toz, kir ve bakteri oluşumunun önlenmesi gibi uygulamalarla tamamlanmaktadır. Bu hizmet, aracınızın motorunun uzun ömürlü olmasını sağlarken iç mekanının da temiz ve hijyenik kalmasını sağlar. Bu sayede, sürüş deneyiminiz daha konforlu ve sağlıklı hale gelirken aracınızın değeri de korunmuş olur.

Acil Yol Yardım

Fiat model aracınızın kaza yapması, yakıt bitmesi, lastik değişimi, aracın anahtarının içeride unutulması ve anahtar kaybı gibi durumlar söz konusu olduğunda Tanoto Fiat Yetkili Servisine kolaylıkla ulaşarak Acil Yol Yardım hizmetinden faydalanabilirsiniz. Acil Yol Yardım kapsamında 7/24 müşterilere destek sağlanmaktadır. Garanti kapsamına giren tüm Fiat araçlar için sağlanan acil yol yardım hizmetleri müşterilerimize ücretsiz olarak sunulmaktadır. 


Orijinal Yedek Parça Hizmeti

Tanoto Fiat Yetkili Servisi olarak sizlere Yenimahalle Çiftlik Kavşağın’da yer alan Fiat merkezimizde sizlere hem satış hem de servis  hizmeti sunuyoruz. Ankara’da üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti açısından ön plana çıkan Fiat Yetkili servisimizde yukarıdaki hizmetlerin tamamını sizlere sağlıyoruz. Fiat güvencesi ile kullandığımız orijinal yedek parçalar, eğitimli personellerimiz ile birlikte aracınızın Ankara Tanoto Fiat Yetkili Servisine güvenle getirebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Anında randevu almak ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Dijital Servis Danışmanımıza 0 554 540 75 77 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 


Fiat Yedek Araç

Tanoto Fiat Yetkili Servisinde aracınızın aynı gün içerisinde teslim edilmeme durumunda mekanik şahıs müşterilerine özel olarak ücretsiz yedek araç temin edilir. Bu sayede Fiat aracınızı servise teslim ettiğinizde yedek araç sayesinde günlük hayatınıza devam edebilirsiniz ve servis içerisinde beklemenize gerek kalmaz.

Fiat Servis Garantisi

Fiat marka aracınızı malzeme ve üretimden kaynaklanan hatalara karşı Fiat Yetkili Servisi olarak güvence altında tutuyoruz. Garanti kapsamında onarım, parça değişikliği gibi tüm işlemleri ücretsiz olarak müşterilerimize sunuyoruz. Aracınızın garanti kapsamına dahil edilmesi için garanti belgesinde sayılan şartların sağlanmış olması gerekmektedir. Kontrollü Uzatılmış Garanti Hizmeti sayesinde garantisi sona eren aracınızı 1 yıl/30.000 km daha FIAT güvencesiyle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Eğer aracınızın garanti süresini uzatmak istiyorsanız, Fiat Yetkili Servisi olarak Uzatılmış Garanti seçeneğini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Bu sayede aracınız uzun vadede garanti kapsamına girer ve aracınızı güvenle kullanmanıza olanak sağlanır. 

Fiat Akıllı Servis

Fiat müşterilerine özel olarak sunulan akıllı servis aboneliği sayesinde Fiat Egea araç sahiplerine birçok avantaj sunulur. Egea kullanıcıları Akıllı Servis sayesinde bakım ve mekanik arıza masraflarını ve disklerden balatalara, hatta debriyajdan sileceğe kadar her parça için işlemlerini ek maliyet olmadan kolaylıkla yaptırabilirler. Akıllı Servis aboneliği kapsamında 2 yıllık abonelik sözleşmesi ile uzun dönemli güvence sağlanır. Akıllı Servis abonelik ücreti kredi kartınızdan tahsil edilir ve ek masrafları düşünmeden aracınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bakım ve Yetkili Servis

PERİYODİK BAKIM

Aracın uzun ömürlü olması için doğru bakım şarttır. Bu nedenle 1.3 MultiJet araçlarda her 10.000’de bir yağ bakımı olmak üzere her 20.000 km' de ana bakımlar yapılır. Periyodik bakım işlemleri kullanıcı el kitaplarında belirtilen zaman ve kilometrelerde yapıldığında aracınızın güvenliği ve maksimum performans ile kullanımı sağlanmış olur. Ayrıca aracınız kullanım süresince çevreye zarar vermeyecek emisyon standartlarında kalır.

Periyodik bakımlar FIAT yetkili servislerinde eksiksiz ve FIAT’ın tarif ettiği standartlarda yapılmaktadır.

PERİYODİK BAKIM TABLOSU


BAKIM PAKETİ HİZMETİ NEDİR?


Aracınızın bakımlarını Fiat yetkili servislerinin onarım kalitesiyle daha uygun fiyata yaptırmanız için bakım paketi hizmetini sunuyoruz. Aracınızı kullanım sıklığınıza göre size uygun olan kilometre seçeneklerini kapsayan bakım paketiyle, bakım bedelini önceden ödeyerek olası enflasyon ve fiyat artışlarından korunmuş olursunuz. Size en uygun bakım paketinizi aracınızı satın aldığınızda veya ilk bakımınızı yaptırıncaya kadar geçen süre içerisinde Fiat yetkili servislerinden satın alabilirsiniz.

FAYDALARI NEDİR?

Hesaplı

Enflasyon ve fiyat artışlarından etkilenmezsiniz.

Kolay

Aracınızı servise bakım için getirdiğinizde ödeme yapmazsınız.

Esnek

Farklı kilometre seçeneklerine göre ihtiyacınız olan paketi alırsınız.

Akıllı

Fiat’ın kullanıcı el kitabında tarif ettiği standartlardaki bakım planı takip edilir.

Güvenli

Fiat yetkili servislerinde fabrika eğitimli uzman teknik personel tarafından aracınız onarılır.

Koruyucu

Düzenli bakım aracınızın ikinci el değerini yükseltir.

Aktarılabilir

Aracınızı sattığınızda bakım paketi yeni sahibine devredilir.

PERİYODİK BAKIM NEDİR?

Aracın uzun ömürlü olması için doğru bakım gerekli. Bu nedenle 1.3 Multijet araçlarda her 10.000 kilometrede bir yağ bakımı olmak üzere, tüm araçlarda her 20.000 kilometrede (veya kilometre dolmazsa yılda bir kez) periyodik bakımların yapılması gereklidir. Kullanım kılavuzunda belirtilen periyodik bakım işlemleri, belirtilen zaman ve kilometrelerde yapıldığında;

Sürüş güvenliğiniz ve aracınızın maksimum performans ile kullanımı,
Ortaya çıkabilecek arızalara karşı önleyici tedbir alınması,
Aracın kullanım süresince çevreye zarar vermeyecek emisyon standartlarında kalması sağlanmış olur.

Sürüş güvenliğiniz ve aracınızın maksimum performans ile kullanımı, Ortaya çıkabilecek arızalara karşı önleyici tedbir alınması, Aracın kullanım süresince çevreye zarar vermeyecek emisyon standartlarında kalması sağlanmış olur.

SİZE EN UYGUN BAKIM PAKETİNİ SEÇİN

1 yıl 20.000 km

2 yıl 40.000 km

3 yıl 60.000 km

4 yıl 80.000 km

5 yıl 100.000 km

Paketler bir önceki periyodik bakımları kapsamaktadır. Örneğin 2 yıl 40.000 km paket seçeneği 1.3 ve 1.4 E6D motor tipinde bir araçta 2 ana bakım ve 2 ara bakım (yağ bakımı) olmak üzere 4 bakımı içermektedir. 1.6 motor tipinde bir araçta için ise 2 bakımı içermektedir.
Yıl ya da km hangisi önce dolarsa sona erer.


Orjinal Yedek Parça ve Yetkili Servis

Neden Orjinal Yedek Parça?

OPAR markası, Fiat Ricambi ve Fiat Accessori markaları ile birlikte orijinal ve eşdeğer parçalarda, Diğer Marka, Akü, Aksesuar ve Yağ markaları ile birlikte Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. bünyesinde ve güvencesinde hizmet vermektedir.  “TOFAŞ Yedek Parçası her yerde bulunur” imajını oluşturan ve bunu belleklere kazıyan OPAR, Tofaş’ın araç satışındaki başarısına büyük katkı sağlamıştır.

Bu parçalar;

Aracınızın güvenliğini, kalitesini, dayanıklılığını ve estetiğini korumasını sağlar.

Aracınızın orjinalliği korunur. Üretici garantisinin sürdürülmesini sağlar.

Aracınızı maksimum performans göstermesini sağlar.

Aracınızın ömrünü uzatır.

Maddi kazanç sağlar.

Neden Yetkili Servis?     

Fiat yetkili servislerinde orijinal yedek parçalarımız ve konusunda uzman eğitimli personelimiz tarafından üretici firma standartlarında bakım ve onarım hizmeti verilmektedir.  Yetkili servislerimizde yapılan ve müşterilerimiz tarafından bedeli ödenen işçilikler, kilometre sınırı olmaksızın 24 ay boyunca onarımı yapan yetkili servisin ve değiştirilen yedek parçalar kilometre sınırı olmaksızın 24 ay boyunca Fiat’ın garantisindedir.

Yetkili servislerimizde müşterilerimize ayrıcalıklı hizmetler sunmaktayız. Bakım ve mekanik  aksam onarımı için araçlarını servise bırakan ve aynı gün içinde teslim alamayan şahıs müşterilerimiz ücretsiz yedek araç hizmetimizden yararlanabilir. Aracı aynı gün içinde teslim edeceğimiz durumlarda ulaşım ihtiyacınızın olması durumunda gideceğiniz yere ulaşmanız için ulaşım hizmeti sunulmaktadır.  Ayrıca müşterilerimiz aracı serviste iken durumunu online olarak takip edebilirler.


Motor YenilemeGaranti dışı aracınız yüksek kilomteredeyse Fiat Yetkili Servislerine gelin. Aracınızın motor kontrolünü gerekliyse yenilenmesini yapalım. Hem işçilik ve parça garantisiyle hem de uzman personellerimizle aracınızı ilk günkü hale getirelim. Şimdi motor yenileme %50’ye varan indirimle 10.490TL’ den başlayan fiyatlara.

Fiat Hasar Destek Hizmeti

Fiat marka aracınızın kaskosu olsa da olmasa da Tanoto Fiat Yetkili Servisine ulaşarak kolaylıkla aracınızı ücretsiz olarak çektirebilir, kaza tespit tutanağı ve sigorta işlemleri ile ilgili izlemeniz gereken adımlar konusunda anında destek alabilirsiniz.

Gönüllü Geri Çağırma Hizmeti

Tanoto Fiat Yetkili Servisinde sağlanan Gönüllü Geri Çağırma Hizmeti, aracınızın satış sonrasında gerekli iyileştirmelerinin yapıldığı  işlemlerdir. İşlemden faydalanabilmek için aracınıza Gönüllü Geri Çağırma tanımlanmış olmalıdır. Hizmetten faydalanabilmek için Tanoto Fiat Yetkili Servisinden bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Fiat Otoeksper Hizmeti

Tanoto Fiat olarak ikinci el araç alımında kullanıcılarımıza Otoeksper hizmeti sağlıyoruz. İkinci el araç satın almak isteyenler için Tanoto Fiat uzman personeliyle garantili, şeffaf ve güvenli hizmet sunmaktadır. Otoeksper sistemine dahil olan her otomobil, motorundan kaportasına kadar titiz bir ekspertiz işleminden geçirilir ve sonuçları müşteriyle paylaşılır. Ayrıca aracın tescil işlemleri müşteri adına Tanoto Fiat Otoeksper tarafından gerçekleştirilir.

Fiat Kasko

Fiat marka araçlara özel Tanoto Ankara Fiat Yetkili Servisinde sağlanan Fiat Kasko Poliçe uygulaması sayesinde her türlü riske karşı aracınızın uğrayacağı zararlar güvence altında tutulur ve aracınızda oluşan tüm hasarlar Fiat yetkili servislerinin güvencesi ile onarılır. İster sıfır ister ikinci el fiat araç sahipleri için Fiat Kasko aracınızı güvence altına alır.

Fiat Kasko Uygulaması Kapsamı

Kasko içerisinde 2.000 TL altındaki onarımlarda eksper tayin edilmeden onarım yapılır, bu sayede bakım işlemleriniz daha kısa sürede tamamlanır. Tanoto Fiat Yetkili servisinde Fiat Kasko ile yaptıracağınız tüm uygulamalar Tanoto Fiat güvencesi ile tarafınıza sunulur ve garanti altına alınarak yetkin personeller ve kullanılan orijinal yedek parçalar ile güvenle Kasko hizmetinden faydalanabilirsiniz. 

Aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren bir yıllık süre içinde meydana gelebilecek durumlarda, aracın ciddi şekilde zarar görmesi veya çalınması durumunda, tamir veya değiştirme masraflarını karşılar. Aracın kısmi zararları için sigorta bedeli düşmez ve terör, sel/su, ve deprem gibi olaylar teminat kapsamındadır. Muafiyet uygulanmaz.

Fiat Kasko poliçenizin geçerlilik süresi boyunca, aracınızın kaporta, boya, deri, vinil, kumaş, plastik aksamlarında meydana gelebilecek belirtilen ölçü ve adet limitleri içindeki küçük hasarlar ücretsiz olarak giderilir. Hasar onarımı için sigortalının kasko poliçesi ve sözlü beyanı yeterlidir; herhangi bir zabıt, tutanak veya ekspertiz gerektirmez. Bu hizmet, aracınızın görünümünü korurken size mali açıdan da rahatlık sağlar.

Tanoto Fiat Yetkili Servisinde sunulan kasko poliçesi özel şartlarda yangın ve kasko sağlık sigortası imkanı ile ekstra avantajlar sunar. 

Fiat Modellerinde LPG Dönüşümü

Fiat marka aracınıza sağlanan LPG dönüşüm hizmeti sayesinde daha ekonomik, çevreye duyarlı ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Tanoto Fiat Yetkili Servisinde benzinli ve dizel araçlar için LPG dönüşüm uygulaması ile araç motorunuzun daha temiz yanma sağlanarak daha az karbon salınımı ve daha düşük yakıt tüketimine imkan tanınır. LPG montajını kolaylıkla Tanoto Fiat Yetkili Servisinde yaptırabilirsiniz. LPG bakım ve montaj işleminden sonra aracınızın garantisi devam eder. LPG dönüşüm uygulamasına katılmak için Tanoto Fiat Dijital Servis Danışmanına 0 554 540 75 77 numaralı telefondan ulaşabilir ve montaj işlemi için randevu oluşturabilirsiniz. 

Yakıt Güvence Sistemi

Fiat marka aracınıza garanti kapsamında yakıt güvence sistemi sunulmaktadır. Akaryakıtınızı sürekli olarak Opet istasyonlarında sağlamanız durumunda aracınızda akaryakıttan kaynaklanan hasarlara karşı onarım maliyetleri size yansıtılmaz. Aracınızın mekanik garanti ve uzatılmış garanti süresi boyunca yakıt güvence sistemi geçerlidir.

Ankara Fiat Yetkili Servisi Tanoto ile Aracınız Daima Güvende

Tanoto Fiat Yetkili Servisi olarak sizlere Yenimahalle Çiftlik Kavşağın’da yer alan Fiat merkezimizde sizlere hem satış hem de servis  hizmeti sunuyoruz. Ankara’da üstün hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti açısından ön plana çıkan Fiat Yetkili servisimizde yukarıdaki hizmetlerin tamamını sizlere sağlıyoruz. Fiat güvencesi ile kullandığımız orijinal yedek parçalar, eğitimli personellerimiz ile birlikte aracınızın Ankara Tanoto Fiat Yetkili Servisine güvenle getirebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Anında randevu almak ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Dijital Servis Danışmanımıza 0 554 540 75 77 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.